Kokią suknelę rinktis vestuvėms paplūdymyje

Planuojat vestuves paplūdimyje reikia apgalvoti daugelį aspektų. Vienas iš svarbiausių, kokią suknelę rinktis, kad nebūtų karšta ir jaustumėtes ne tik patogiai, bet ir gražiai.

Norime Jums pristatyti 5 pagrindines taisykles renkantis vestuvinę suknelę vestuvėms paplūdimy:

  1. Lengvi audiniai

Untitled.jpg

Vestuvės paplūdimyje dažniausiai vyksta karštuoju metu laiku. Norint kad nebūtų nei karšta nei sunku reiktų rinktis sukneles iš lengvesnio audinio, pavyzdžiui šifono, šilko, organzos. Tai pat drąsiai galite rinktis sukneles su skeltukais, kurie suteiks dar daugiau judesio laisvės.

2. 2 Suknelės geriau nei 1

Image result for wedding dress detachable skirt

Neapsiprendžiate kokios vestuvinės suknelės norėtumėte ilgos ar trumpos? Tuomet vestuvinės suknelės iš dviejų dalių yra geriausias variantas. Lengvai nuimamas vestuvinės suknelės sijonas leis Jums jaustis itin patogiai bet kurioje šventės dalyje.

3.Suknelės stilius

Untitled.jpg

Kuo didesnė suknelės apimtis, tuo sunkiau ją pervežti, ypatingai jei vestuvės vyksta kitoje šalyje.

Jeigu Jums prie širdies tradicinis stilius, žinokite, jog yra daug suknelių tokio stiliaus tiesiog trumpesnio ilgio , pritaikytų būtent paplūdimio vestuvėms. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į sukneles puoštas Swarovski akmenėliais arba jų imitacijomis, kurios spindės saulėtą dieną.

Jeigu norite kažko išskirtinio, siūlytume rinktis ryškių spalvų ar raštų sukneles , kurios užtikrins, kad būtent Jūs busite dėmesio centre.

4. Nuometas

Untitled.jpg

Paplūdimio vestuvėms siūlytume rinktis lengvą nuometą, kuris lengvai plaikstysis vėjyje ir atrodys gražiai nuotraukose, taip pat suteiks lengvumo visam įvaizdžiui.

5. Petnešėlės

Untitled.jpg

Nors be petnešėlių vestuvinės suknelės bus visada madingos, tačiau tokios suknelės dažnai yra pasiūtos iš storesnio audinio arba su įsiūtu korsetu , todėl gali būti karšta ir nepatogu per paplūdimio vestuves. Jei jūs ieškote gundančio įvaizdžio, tikrai nesuklysite pasirinkdamos suknelę su siauromis petnešėlėmis, kurios atrodys nuostabiai su įdegusiais pečiais. Taip pat jeigu Jūsų suknelė bus su petnešėlėmis, galite išbandyti sukneles su giliomis iškirptėmis nugaroje.

Mes tikimės, kad mūsų keli patarimai padės Jums lengviau išsirinkti suknelę su kuria jausitės ne tik gražiai bet ir patogiai.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s