Kaip išsirinkti teminę vestuvių spalvą ar spalvų paletę?

Šiandien norėtume patarti, kaip lengvai ir greitai išsirinkti teminę spalvą Jūsų vestuvėms. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai lengva užduotis, bet iš tikro reikia apgalvoti daugybę smulkių detalių , nes mes gi visi norime, kad vestuvių diena įsimintų ne veniems metams ne tik patiems jaunavedžiaims, bet ir jų svečiams, šeimos nariams.

Taigi nuo ko pradėti renkantis teminę vestuvių spalvą ar spalvas.

Pirmiausia išsirinkite vietą

Prieš nuspręsdami kokios bus Jūsų teminės spalvos, turite išsirinkti savo vestuvių vietą. Apsisprendus su vestuvių vieta reikia ją įdėmiai apžiūrėti ir gerai pagalvoti, kokios spalvos tiktų Jūsų pasirinktai vietai ir pabrėžtų vietos ypatingumą. Jokiu būdu spalvų paletė neturėtų nesiderinti arba ryškiai skirtis nuo pasirinktos vietos spalvų. Taip Jūs sugaišite daug laiko ir tai kainuos nemažai lėšų norint sužaisti su Jūsų pasirinktomis spalvomis ,kurios visiškai nedera su Jūsų pasirinkta vieta.

Sezoniškumas

Jūsų vestuvių spalvų paletę gali įkvėpti ir metų laikas, priklausomai kada vyks vestuvės.Pavasariui puikiausiai tiks švelnūs rausvi atspalviai, vasarą galima naudoti visas ryškias paletės spalvas priklausomai nuo Jūsų skonio. Rudenį drąsiai galite rinktis ryškiai violetinę, oranžinę, raudoną spalvas ir jų atspalvius. Žiemai siūlytume klasikinį sidabro ir įvairius mėlynos spalvos atspalvius.

Nebijokite rinktis spalvų, kurios Jums patinka, bet netinka pagal sezoniškumą – visada yra būdų sužaisti su tokiomis spalvomis kaitaliojant tekstūras ir atspalvius. Vienas iš variantų, tokiais atvejais yra vienos ryškios spalvos pasirinkimas.

Nuotaikos kūrimas 

Renkantis spalvų paletę reikia pagalvoti, kokią nuotaiką norite sukurti sau ir savo svečiams. Jeigu siekiate sukurti drastišką įspūdingų vestuvių nuotaiką, tada vertėtų rinktis sodrias tamsias spalvas, tokias kaip tamsiai bordo ar tamsiai žalią, taip pat tiks visi aukso atspalviai. Jeigu norite sukurti romatika dvelkiančių lengva bohemija įspūdį, siūlytume rinktis visas lengvas pastelines spalvas.

Svajonės ir prioritetai

Jeigu visada svajojote ištekėti jūros apsuptyje, raudonų rožių ar ant jūros kranto ošiant mėlynajai jūrai, nereikia savo svajonių nustumti į šalį. Rinkitės spalvų paletę, kuri puikiai derinsis su Jūsų išsvajotų vestuvių atributų.

Kartais labai sunku nuspręsti, kokios vis dėlto bus vestuvių spalvos, net gi galite jausti spaudimą iš giminaičių pasirinkti vieną ar kitą spalvų paletę. Pasirinkta spalvų paletė nulems daug dalykų, tokių kaip: kokios spalvos bus gėlės, pamergių suknelės, stalo ir kėdžių papuošimai, bendra vestuvių nuotaiką. Svarbiausia, kad spalvos derėtų tarpusavyje. 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s