Kokią vestuvinę suknelę rinktis pagal zodiako ženklą?1 Dalis

Tavo pasirinkta vestuvinė suknelė pasako daug ką apie tave pačią. Šiandien norėtume pažvelgti į suknelės pasirinkimą linksmai su  astrologijos pagalba. Mes aišku suprantame, kad kai kurie žmonnės žiūri skeptiškai į tokius dalykus, todėl siūlytume visada pasikliauti savo instinktais ir rinktis tai, ką tikrai mėgsti net jeigu tai visiškai skiriasi nuo mūsų sekančių pasiūlymų. Vis dėl to kiekviena nuotaka yra invidualybė ir asmenybė.

  1. Avinas

untitled

Nuotakos gimusios puo šiuo ženklu visada nori būti išskirtinės. Tokių nuotakų asmenybė ryški , todel siūlytume rinktis kelnės vietoj tradicinės vestuvinės suknelės arba jeigu vis dėl to renkatės suknelę nebijokite ekperimentuoti su ryškiom detalėm ar spalvom.

2. Jautis 

Untitled.jpg

Jaučio ženklo nuotakos pasižymi jausmingumu. Šios nuotaikos labai romantiškos. Mes siūlytume tokioms nuotakoms sukneles su vienu atidengtu pečiu arba net žemesne pečių linija.

3. Dvyniai

Untitled.jpg
Ne visada blogai turėti dvi puses. Šioms nuotakoms , kurios yra nuolat besikeičiančios natūros rekomenduotume išskirtines sukneles, kurias lengvai galima transformuoti iš ilgos į trumpą arba suknelės priekis galėtų būti trumpesnis nei nugara.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s