5 Vestuvinių dovanėlių svečiams idėjos

Dovanėles vestuvių svečiams nėra įprastas dalykas Lietuvoje nors kiekvienais metais ši idėja vis labiau populiarėja. Dovanėles galite įteikti svečiams išvykstant arba išdėlioti ant stalų priklausomai nuo dovanėlių dydžio. Dovanėles gali būti visos vienodos arba kelių rūšių priklausomai nuo svečio lyties ar amžiaus, tiesiog pasitelkite fantaziją.

Norėtume pasiūlyti kelias įdomias mielas idėjas, kurios maloniais nustebins Jūsų šventės dalyvius.

1.Saldumynai

fotorcreated

Saldumynai yra viena populiariausių idėjų dovanoms. Jie gali būti skirtingo pavidalo skonio ar net tekstūros. Galite dovanoti vienokius saldumynus moterims ir visiškai kitokius vyrams. Saldumynai gali atspindėti vestuvių tematiką.

2.Buteliukai su gėrimais

edujrtj

Buteliukai su gėrimais tiks elegantiškoms vestuvėms. Dekoruoti maži alkoholinio ar nealkoholinio gėrimo buteliukai atrodys elegantiškai ir prabangiai, kokį gėrimą pasirinksite, keisite etiketę į savo ar paliksite originalią priklauso tik nuo Jūsų skonio ir vestuvių tematikos.Jei norite kažko prabangaus rinkitės šampaną.

3. Kamščiatraukiai/Atidarytuvai

khkk

Dar viena iš idėjų vestuvių svečių dovanoms galėtų būti kamščiatraukis ar butelio atidarytuvas. Dovana bus ne tik praktiška ,bet ir originali. Tokią dovaną galima skirstyti ir pagal lytį, pavyzdžiui vyrams dovanoti vyno kamščiatraukius, o moterims dailius butelio atidarytuvus.

4. Padėkliukai gėrimams

hgdhdfsh

Padėkliukai gėrimams gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų su skirtingais vaizdais priklausomai nuo Jūsų vestuvių tematikos. Kuo geresnė medžiaga iš kurios pagamintas padėkliukas tuo prabangiau atrodys dovana.

5. Rinkinukas pagirioms

ghgsfhfg

Jeigu norite nustebinti svečius ir padovanoti jiems tikrai kažką originalaus ir linksmo siūlytume rinkinuką pagirioms, kuris daugumai svečių pravers sekančią dieną po vestuvių.

Dovanos vestuvių svečiams gali būti pačios įvairiausios viskas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos ir galimybių. Žinoma nepamirškite atsižvelgti į vestuvių tematiką, svečių amžių, dovanos praktiškumą. Svarbiausia yra parodytas dėmesys svečiams, kurie jį tikrai įvertins.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s