5 Vestuvinių žiedų mados 2017

Vestuviniai žiedai yra vienas iš pagrindinių Jūsų šventės elementų,santuokos ir meilės simbolis,kuris turi atspindėti Jūsų asmenybę,charakterį. Tai simbolis, kurį Jūs nešiosite visą likusį gyvenimą. Išsirinkti tą vienintelį žiedą,kurį mielai nešiosite, tikrai nėra lengva.Tikimės, kad mūsų keli patarimai palengvins Jūsų pasirinkimą.

1.Vario atspalvio žiedai

Šiais metais juvelyrai siūlo į vestuvinių žiedų spalvą,kuri tradiciškai yra auksinė arba sidabro spalvos atspalvio, pažvelgti kūrybiškiau ir rinktis vario atspalvio žiedus. Ši spalva tik dar labiau išryškina deimantus ir jų spindesį, taip pat padeda išsiskirti iš minios.

2.Žiedai puošti brangakmeniais

Vis labiau populiarėja žiedai puošti brangakmeniais. Jei Jums patinka labiau klasikinis stilius, siūlytume rinkti baltos spalvos, vieno dydžio deimantus, kurių skaičius gali būti nuo 1 iki viso žiedo užpildymo. Norėdami išsiskirti, galite rinktis netradicinių spalvų deimantus arba kitus brangakmenius.

3.Neįprastos medžiagos

Auksas, sidabras ir platina yra tradiciniai metalai, renkantis vestuvinius žiedus. Tačiau šiais laikais yra daugiau medžiagų variantų iš kurių gali būti pagaminti žiedai. Pasvarstykite galimybę įsigyti žiedus iš akmens, kaulo ar medžio. Jeigu vis dėl to rinksitės tradicinius metalus, kodėl gi nepadaryti žiedus matinius ar su tekstūrine apdaila, tai ypač aktualu renkantis jaunikio žiedą.

4.Retro stiliaus žiedai

Retro stiliaus mėgėjos gali džiaugtis, nes šiais metais į madą grįžta būtent senovinio stiliaus žiedai. Jeigu vis dėl to Jums ne prie širdies sutentiški praėjųsių laikų žiedai galite rinktis modernias šio stiliaus interpretacijas,tik reiktų atkreipti dėmesį į graviravimą ir smulkias detales.

5.Išskirtinio dizaino žiedai

Norite išsiskirti iš minios ir Jums ne prie širdies tradiciniai vestuviniai žiedai, siūlytume pasigaminti originalius tik Jums reikšmę turinčius žiedus. Dizainas, ir iš ko pagaminti žiedai, priklausys tik nuo Jūsų fantazijos.

Žiedų mados keičiasi kas metus išlieka tik jo simbolinė vertė Jums.Kokį žiedą išsirinksite priklauso tik nuo Jūsų skonio ir charakterio,tik atminkite prieš darydami sprendimą,kad išssironktą žiedą teks nešioti visą gyvenimą.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s