2 Dalis. Vestuvinės šukuosenos trumpaplaukėms

Kiekviena nuotaka nori atrodyti graži ir stilinga šią svarbią dieną. Didelės apimties, idealiai sumodeliuota ir vestuviniu šydu papuošta šukuosena yra tik stereotipas. Jei jūs turite stilingą trumpą šukuoseną, tai dar nereiškia, kad negalite atrodyti kaip standartinė nuotaka. Net ir trumpų plaukų savininkėms yra daugybė būdų atrodyti nuostabiai.

Štai jums pateikiame keletą idėjų:

  1. Papuoškite garbanėles ar sukeltus plaukus gėlėmis. Nesvarbu gyvomis, dirbtinėmis ar iš neriniuoto karoliukų vėrinio, tai paryškins jūsų akių ir odos grožį.

fotorcr

2. Lengvai netvarkinga šukuosena puiki išeitis užmiesčio stiliaus nuotakai. Tokia miela šukuosena gali būti padaryta su dirbtinėmis arba gyvomis gėlėmis. Ši šukuosena ypač tinka, jei turite vestuves kaimo sodyboje. Tiesiog nepamirškite naudoti smeigtukų ir plaukų lako, kad išlaikytumėte tas palaidas garbanas kartu.

iurswdf

3. Nuotakos su retro šukuosena įgauna papildomo moteriškumo. Lengvai susuktos garbanos, papuoštos akį traukiančiu segtuku su kristalais, gali būti puikus pasirinkimas. O gal norite kažko paprasto? Palikite plaukus tiesius, o elegancijos suteiks plaukų papuošalai iš karoliukų, perlų ir kristalų.

ewarsr

4. Visiškai trumpo kirpimo šukuosenai suteiksite moteriškumo papuošę lankeliu su gėlėmis ir plunksnomis ar tinkleliu.

rewaesdfrdffgfhg

5. Galite tiesiog susegti garbanas, jei norite paprastesnio įvaizdžio, ir visgi išlinkti elegantiška nuotaka.

ugfg

6. Jei vestuvės formalios – kuo daugiau blizgesio tuo geriau!  Pasipuoškite didžiulėmis karoliukų gėlėmis arba pasirinkite plaukų juostą, prie kurios galėsite prisegti nuometą.

udhgjh

Kad ir kokią pasirinksite šukuoseną, busite pati gražiausia nuotaka savo išrinktajam. Taigi linkime jums pačių nuostabiausių akimirkų vestuvių dieną, gražiausių vestuvių nuotraukų ir laimingiausių vedybinio gyvenimo metų!!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s