Top 5 madingos idėjos vestuviniams tortams 2017

Vestuvinis tortas yra vienas iš Jūsų šventės akcentų.Jis gali atspindėti vestuvių tematiką arba būti visiškai išskirtiniu akcentu. Torto dydis ir dizainas priklauso tik nuo Jūsų galimybių ir vaizduotės, mes norėtume Jums pasiūlyti 5 idėjas, kurios bus ypač madingos ir aktualios šiais metais.

1.Blizgantys tortai

Fotor_148812623569748.jpg

Aukso ar sidabro detalės suteiks ne tik prabangos jausmo, bet ir padės išsiskirti iš minios. Jei visas tortas iš sidabro ar aukso Jums atrodo per daug galite rinktis tik vieną aukštą, jei tortas turi kelis, arba pakeisti auksą ir sidabrą į valgomuosius blizgučius ar dulkeles.

2.Ombre stiliaus tortas

fotor_14881272627500

Ombre stiliaus tortas atrodys labai meniškai ir moderniai.Spalvų gama priklauso tik nuo Jūsų vaizduotės ar vestuvių tematikos.Galima žaisti ne tik spalva bet ir tekstūra ar forma. Jei norite klasikinio ramaus varianto rinkitės skirtingų tonų baltą spalvą su lengvu vos juntamu kitos spalvos atspalviu.

3. Unikalaus dizaino

Fotor_148812840233876.jpg

Jei norite tikrai išsiskirti iš minios ir , kad Jūsų tortas atspindėtų ne tik vestuvių tematiką, bet ir Jūsų skonį ir charakterį vertėtų rinktis unikalius pagal Jūsų norus sukurtus tortus. Tai gali būti įkvėptas Jūsų mėgstamiausių herojų ar gyvūnų, o gal net Jūsų meilės istoriją pasakojantis tortas.

4. Marmurinis tortas

Fotor_148812919785598.jpg

Marmuro imitacijos tortai yra karčiausia ir madingiausia šiais metais idėja. Jie atrodo elegantiškai ir rafinuotai. Puikiai tiks klasikos ir minimalizmo mėgėjams.

5. Geo tortas

Fotor_14881310070459.jpg

Naujausia ir vis sparčiai populiarėjanti idėja vestuviniams tortas- kristalų-brangakmenių imitacija. Galite rinktis mėgstamiausią brangakmenį arba derinti spalvą prie vestuvių tematikos.

Kokį tortą išsirinksite priklauso nuo Jūsų skonio, vestuvių tematikos, finansinių galimybių, vaizduotės. Mes tikimės, kad šios kelios idėjos įkvėps Jus, o gal net ir padės apsispręsti, koks gi vis dėlto turėtų būtį Jūsų tortas.

One Comment Add yours

  1. Young Braman says:

    whoah this blog is fantastic i love reading your posts. Keep up the great work! You know, a lot of people are looking around for this info, you can aid them greatly.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s