5 madingiausios vestuvių temos 2017

Jei negalite išsirinkti vestuvinės spalvų paletės Jums padės tai padaryti pasirinkta vestuvių tematika. Temos vestuvėms gali būti pačios įvairiausios nuo žiemos pasakos iki karališkų vestuvių. Norėtume Jums pasiūlyti pačias madingiausias temas 2017 metams.

  1. Tropikai

trop.jpg

Kada nors svajojote pabėgti į negyvenamą salą tropikuose ? Jūs ne vieni. Išvykstamosios vestuvės yra ne tik puikus būdas atšvęsti šią įsimintiną dieną rojuje su draugais ir artimaisiais, o taip pat pradėti naują įdomų savo gyvenimo etapą. Vestuvių diena bus pilna ryškių spalvų su tradiciniais ar šiuolaikiniais akcentais.

2. Vestuvės-Pasaka

fair.jpg

Kiekviena mergatė būdama maža svajojo ištekėti už pasakų princo. Tokį norą lengva išpildyti pasirinkus pasakos temą vestuvėms. Ar rinksitės bendrą pasakos temą ar specifinę pasaką kaip pelenė priklauso tik nuo Jūsų skonio ir fantazijos.

3. Retro

vin.jpg

Šiais metais retro tema aktuali visose vestuvių elementuose pradedant vestuviniais žiedais ir baigiant vestuviniu tortu, ne išimtis ir pati vestuvių tema. Ši tema visada madinga ir yra tapusi klasika, bet šiais metais bus ypač aktuali.

4. Bohema

boho.jpg

Jei norite išsiskirti iš minios ir laikote save laisva siela bohemiška vestuvių tema kaip tik Jums. Galite derinti ne tik spalvas, bet ir žaisti su raštais , tekstūromis. Svarbiausias akcentas gėlių vainikas jaunąjai ant galvos ir atpalaiduojanti laisva atmosfera.

5. Kaimo-užmiesčio stiliaus vestuvės

rusti

Norite lengvos atmosferos, gamtos įkvėptų papuošimų ir natūralumo, tai ši vestuvių tema yra skirta Jums. Ši tema yra viena iš natūraliausių ir romantiškiausių.

Viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos ir norų, bet kad ir ką pasirinktumėte savo šventei ji bus nepakartojama ir išskirtine diena Jūsų gyvenime. Tikimės, kad mūsų kelios idėjos padės Jums lengviau apsispręsti su Jūsų vestuvių tematika.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s