Kokius batelius rinktis vestuvėms?

a842d2d4bdee06ae05b6f31f88dc5b9a

Kol nuotakos užsiėmusios tortų degustacija, gėlių dekoracijomis, pakvietimais ir suknele, vestuviniai bateliai lieka antrame plane. Jokiu būdu negalima pamiršti vestuvinių batelių, juk tai bateliai, su kuriais žengsite link altoriaus! 2017 metais nuotakos linkusios rinktis kuo išraiškingesnius batelius – detalės ant batelių šonų, masyvūs aksesuarai and batelio priekio, masyvus kulnas, neriniai, kaspinėliai, užtrauktukai ir sagtys. neužtenka vien tik aukšto ir gražaus batelio, nuotaka turi būti tikra, jog žengdama link altoriaus bus užtikrinta kiekvienu savo žingsneliu ir, be abejonės, stilinga. Pasidalinsime keliais patarimais, kaip iššsirinkti tobulus batelius.

Batelius avėsite Jūs!

 

Ar praeidamos vitrinoje pamatėte pasakiško grožio “Guess” batelius? Su aukšta pakulne ir pakėlimu priekyje, blizgančius, žėrinčius, tiesiog tobulus! Pasimatuojate, paeinate kelis žingsnelius, lyg ir vienoje vietoje spaudžia, bet juk koks skirtumas, bateliai tiesiog stulbinantys! STOP! Juk batelius renkatės svarbiausiai savo gyvenimo dienai, kai reikės tvirtu ir stabiliu žingsniu žengti altoriaus link. Jeigu jaučiate, jog su išsirinktais bateliais negalėtumėte nubėgti vieno kilometro, pagalvokite, kaip šoksite visą naktį ir per kokius skausmus žengsite link altoriaus. Tad neverta susilaužyti kojos vestuvių dieną, argi ne taip?

Vestuvių dienai ypatingi bateliai

Visada yra aukso viduriukas. Bateliai, kaip ir suknelė, turi būti ypatingi ir stebuklingi, Jūs turite jaustis pakiliai ir 100% būti įsitikinus, jog tai būtent tie bateliai, su kuriais pasitiksite savo mylimą vyrą. Nesirinkite vidutiniškų batelių, kurie apibūdinami žodžiu “gerai”, rinkitės batelius, kuriuos galėsite apibūdinti epitetais kaip “šie dirželiai ir detalės tiesiog užburiantys, pakulnė būtent tokia kokios norėjau, avėdama šiuos batelius jaučiuosi lyg galėčiau nukeliauti į pasaulio kraštą pesčiomis, tiesiog jaučiuosi princesė”. Neturėtų būti jokių BET, turėtų būti tik laiminga šypsena veide, išsirinkus tobulus  vestuvinius batelius.

Svarbiausia – pranešioti!

Kiekviena iš mūsų žinome, jog matuojantis aukštakulnius batelius parduotuvėje ir pasimatavus dar kartelį namuose, kartais tenka nusivilti. Prasivaikščiojus kelis didesnius žingsnelius namuose, supratote, jog batelis truputi per mažas? Pabandykite užsidėti storą šlapią kojinę ir taip pratampyti batelį. O gal batelis per “kietas”? Nuneškite pakalti aukštakulnių kulnus pas batsiuvį. O gal viskas tobula, bet vienas dirželis truputi spaudžia? Pabandykite ištepti odekolonu arba muilu, o jeigu nei vienas būdas Jums netinka, negalvokite, grąžinkite batelius atgal. Svarbiausia taisyklė – būtinai pranešiokite batelius, kad jie nepadarytų Jums nemalonios staigmenos Jūsų vestuvių dieną.

Stilius

Dauguma nuotakų renkasi baltos/kreminės spalvos batelius arba derina juos prie jaunikio kaklaraiščio ar varlytės. Būkite originalios! Rinkitės batelius, kurie atspindi Jūsų asmenybę, balta spalva jau seniai išėjusi iš mados (nebent tai bateliai iš originalių detalių). Gal turėsite mėlyną sagę plaukuose, gal Jūsų kaklą puoš raudonas medalionas, o puokštę pasirinksite iš geltonų lauko gėlių? Nebijokite būti drąsios, derinkite batelius prie aplinkoje esančių detalių, arba nederinkite jų su niekuo – bateliai ir bus Jūsų vestuvių išvaizdos “vinis”.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s