Vestuvinė suknelė: kur ieškoti?

Nuo pat vaikystės, kai pradėjo rūpėti priešingos lyties atstovai, visos merginos paslapčia svajodavo kaip atrodys su nuotakos suknele. Viena įsivaizduodavo pūstą kaip princesės iš kelių sluoksnių, kita – paprastą, be petnešėlių atidengtais pečiais, sniego baltumo spalvos, trečioji svajodavo apie auksinius batelius. Ir štai išaušta ta laimingoji diena, kai ateina laikas įgyvendinti visas vaiksytės svajones. Klausimas kyla – kur ieškoti, į ką kreiptis, kiek kainuos mano vestuvinė suknelė?

Pirmiausia –  žinok, ko nori

10ea398e-2714-11e2-a2c2-97df7d3ac792_VeraWang-Sydney-WEB-12 - Copy--646x363

Skambinkite draugei, kurios skoniu pasikliaujate labiausiai, pakeliui prigriebkite vyno butelį su užkandžiais bei vestuvinių suknelių katalogą ir pirmyn! Pirmiausia turite suprasti kas Jums tinka, kas patinka, o kas netinka ir nepatinka. Suraskite savo stilių –  juk interneto platybėse yra tiek daug visokiausių pavyzdžių. Tačiau neapsigaukite, nesustokite prie vieno suknelės modelio – neįsimylėkite iš pirmo žvilgsnio, nes jei modelis Jums netiks, prireiks didelio skaičiaus servetėlių Jūsų ašaroms surinkti. Mąstykite blaiviai – galvokite ką reikėtų paryškinti, o ką reikėtų paslėpti.

Svarbus žingsnis: nuomuotis salone? pirkti parduotuvėje? internete? siūtis pas dizainerę? kitos nuotakos suknelė?

article-2089041-0F88665800000578-316_634x458

nuomuotis salone? Puikus variantas, kuris padeda išvengti tokių rūpesčių kaip netinkamas suknelės dydis, taip pat galvos skausmas, ką daryti su suknele po vestuvių. Dauguma nuotakų galvoja apie suknelės nuomą, nes logiškai rutuliojant situaciją tai yra pigiau nei siūtis pas dizainerius ar tiesiog ją nusipirkti. Deja. Daugelio suknelių nuomos kaina šiuo metu yra didesnė nei suknelės pirkimo kainos. Verta pagalvoti – gal geriau pirkti ir po metų, kai bus atslūgę didžiausi sentimentai – parduoti?

pirkti parduotuvėje? Didžiausias minusas – kainos. Jeigu galite sau leisti įsigyti suknelę parduotuvėje – nuostabu, tačiau taip pat pagalvokite apie suknelės pataisymo galimybes, juk siekiate 100% tobulumo savo šventės dieną.

ar internete? Nemaža dalis jau ištekėjusių moterų siūlo pirkti suknelę internetu – taip ir girdime pasiūlymus kaip asos.com, amazon.com, ebay.com, aliexpress.com, t.t.; taip, tiesa, kad suknelių kainos yra mažesnės negu pirkti salone, tačiau ir kokybe gali tekti labai nusivilti. Kopijuojami dizainerių drabužiai visada bus ir liks tik tai kopija – be kokybės ir be dvasios, o kur jau nusivylimas gavus ne tokią suknelę apie kurią svajojote…

siūtis pas dizainerę? Kiekviena svajojame vilkėti žymaus dizainerio kurtą suknelę.. Tačiau jeigu neleidžia esami finansai, nereikėtų dėl to nusiminti. Nepamirškite mokinukių, kurios/kurie baigę Dizaino kolegiją gali Jums pasiūti ne ką mažiau gražią suknelę už prieinamą kainą nei žymūs dizaineriai. Beje, juk visos žinome, jog dizaineris tik konsultuoja, tai kur nuopelnai siuvėjai Onutei? 🙂

kitos nuotakos suknelė? Yra begalybė puslapių kur merginos nori parduoti savo vestuvines sukneles. Bene vienos populiariausių yra Facebook socialiniame tinkle “Nuotakos siaubūnės”, “Būsimos nuotakos”, “Būsimų nuotakų pašnekesiai” – tai grupės, kur merginos dalinasi nuotraukomis kokios buvo/bus jų vestuvės, taip pat parduoda savo vestuvių sukneles. Gal jau praradote viltį kur rasti savo išsvajotąją vestuvinę suknelę, bet turite jos viziją? Tas šie puslapiai kaip tik Jums – arba merginos patars kur rasti suknelę, kurios norite, arba parduos savo ir tik nuo Jūsų priklausys, kaip pakeisite, kokių detalių pridėsite, kad suknelė taptu unikali ir vienintelė.

3 žingsnis. Džiaugsmas

Getting-Ready

O dabar jau išsirinkusios savo vestuvių svajonių suknelę, griebkite drauges į parankę aptarti kitų šventės smulkmenų. Juk jau žinote, jog vestuvių dieną atodysite nepriekaištingai ir visi Jums pvaydės. Sekmės!

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s