Vestuvės svetur: ką reikia žinoti svečiams?

Poros pradeda galvoti apie vestuves užsienyje norint išvengti didelio ir brangaus pokylio namuose ar tiesiog įgyvendinti savo svajonę susituokti užsienyje. Kai pradedama planuoti vestuves svetur, visada galvos skausmas tampa svečiai – ką kviesti, kas galės vykti, kiek tai kainuos ir t.t. Pateikiame Jums atmintinę, ką vertėtų žinoti ruošiant pakvietimus svečiams į Jūsų planuojamas vestuves užsienyje.

airline-destination-wedding-inviation-ticket

Kelionės išlaidos

Vis dėl to atostogos reikalauja ne mažų išlaidų, tad reikėtų suprasti svečius, kurių finansai neleidžia paremti tiek vestuvių, tiek atostogų. Jūs neprivalote apmokėti svečių kelionės ar pragyvenimo išlaidų, tačiau galite subtiliai svečiams užsiminti, jog tai ir bus geriausia Jūsų vestuvių dovana – svečių dalyvavimas ir atostogų praleidimas kartu.

weddings

Kvietimai

Pagalvokite tai, jog svečiams reikia planuotis savo atostogas iš anksto ir stenkitės įteikti juos kuo ankčiau su nustatyta data iki kada reikia pranešti apie dalyvavimą. Žinodami iš anksčiau, kurie svečiai dalyvaus, galėsite ramiai užsakinėti apgyvendinimo paslaugas su didesnėmis išankstinėmis nuolaidomis. Beje, nespauskite svečių atsakyti kuo greičiau, nors Jums ir labai smalsu – duokite jiems laiko, juk tai ne savaitgalio kelionė sodyboje.

wedding-time

Svečiai, kurie dalyvaus

Įvertinkite tai, jog dėl Jūsų šventės mylimi svečiai atvyko ne vieną dešimtį kilometrų. Kadangi vestuvės vyksta svetur, pasistenkitevestuvių tematiką sieti su vietine gamta ir kultūra. Juk ir patiems įdomu, ir svečiams būtų ne prošal susipažinti su tradicine šalies virtuve, papročiais, kultūra ir pramogomis. Tačiau būkite atsargūs ir neeksperimentuokite su naujovėmis, kad nereikėtų nusiviliti ceremonijos metu.

Svečiai, kurie nedalyvauja

Kad ir norisi išvengti didelės puotos organizavimo “namuose”, tačiau visada atsiras artimų svečių, kurie dėl tam tikrų problemų negalės dalyvauti Jūsų vestuvėse. Vertėtų nepamiršti ir pagalvoti apie šiuos svečius. Patariame suorganizuoti nedidelę vakarienę savo namuose, gal net su Jūsų vestuvių tematika. Smagu bus pasidalinti nuotraukomis ir įspūdžiais su asmenimis, kurie atvykti negalėjo.

wedding-video-camera-604cs070913

Padarykite staigmeną svečiams – juk su šiuolaikinėmis technologijomis galime viską. Nesigrauškite kartu su svečiais, kurie negalėjo atvykti ir dovanokite Jiems tiesioginę savo vestuvių ceremoniją. Tai puiki išeitis sukviesti visus kartu kavinėje/restorane, kad jie per atstumą galėtų pasidžiaugti kartusu jumis.

Vestuvės svetur  – puiki galimybė vienu šūviu nušauti du zuikius – vestuvių ceremonija ir medaus mėnesis viename. Nesijaudinkite dėl svečių ir pagalvokite, kad vestuvės turi būti šventė Jums, ne tik šventė svečiams.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s