Dovanų idėjos svečiams

Kiekviena pora nori padovanoti kažkokią tai smulkmeną savo svečiams vestuvių dieną. Dažniausiai dovanėlės yra siejamos su vestuvių tematika, taip pat viena populiariausių dovanų idėjų – medus. Pradedant minčių lietų apie staigmenas svečiams, pirmiausia reikėtų pagalvoti apie vestuvių vietą. Kadangi mes esame vestuvių koordinatorės Kipre, tad siūlome kelias idėjas susijusias su šiuo kraštu.

 Saldumynų rinkinys.
Niekam ne paslaptis, jog labiausiai priimtina svečiams dovanoti gaminius su medumi. Mes, Kipre, turime alternatyvą! Daugiausia saldumynų yra gamina iš medaus, tad puikus pasirinkimas kievienam svečiui padovanti po mažą rinkinuką Soujouko, Palauze, Pastelli, Glyko Tou Koutaliou ar visų saldumynų mišinį.

Alyvuogės. Kipras taip pat garsus dėl daugybės alyvuogių rūšių. Puikiai tinkanti nedidelė dovanelė svečiams – juk alyvmedis yra daugemetis, o alyvuogės yra sveikatos simbolis. Dovanėlės gali būti nuo vietinių marinuotų alyvuogių, iki rankų darbo alyvuogių muilo ar tiesiog pirmos rušies spausto alyvuogių aliejaus mėginukas.

Vietinio vyno idėja. Nors Kipras yra ir ne didelė sala, tačiau gali pasigirti namų vynu. Štai ir idėja – padovanoti svečiams po vietinio vyno buteliuką su Jūsų inicialais ir šventės vieta. Bus mielas prisiminimas iš vietos, kur šventėte vestuves.

Pramogos. Planuoti vestuves užsienyje yra labai sudėtingas klausimas svečių atžvilgiu – juk ne visi pakviestieji gali dalyvauti. Kodėl nenustebinus svečių kitaip? Suorganizuokite jiems vietinę pramogą – taip Jūsų vestuves svečiai pamirš tikrai negreitai, juk tiek demėsio skirsite vien tik jiems.

Kelionė laivu. Užsisakykite vakarinę ekskursiją laivu sau ir savo svečiams. Turėsite galimybę ne tik panardyti prie uolų, taip pat ir pasimaudyti saulėlydžio šviesoje. Vakarienė dažniausiai būna įskaičiuota, taip pat ir gėrimai. Jums tereikės megautis 3-4 valandų kelione!

Ekskursija į vyno daryklą. Gal tarp Jūsų svečių yra vyno mylėtojų? O gal didesnė dauguma gamtos gerbėjų? Ekskursija į vynuogynus patiks visiems. Kadangi vyno daryklos įsikūrusios kalnuose, galėsite tiek degustuoti vietinį vyną, tiek grožėtis vaizdu į kalnus. Be abejonės išgirsite Kiprietiško vyno istorija prie tradicinės vakarienės.

Asilų ferma. Ar kada nors turėjote progą paragauti asilų pieno? Nusiplauti rankas asilų seilių muilu? Ar tiesiog “pajodinėti” asilu? Tai puiki pramoga tiek vyresniems, tiek jaunimui! Puiki patirtis, taip pat prisijuoksite iki ašarų, o Jūsų svečiai nepamirš šios pramogos dar ilgai.

Kiekviena idėja yra originali ir 100% įgyvendinama, tačiau reikia suplanuoti iš anksto kaip tai padaryti įspūdingai, kad Jūs būtumėt patenkinti rezultatu, o svečiai, diena iš dienos, kartotų  – buvo nuostabu! Tai tik keletas idėjų, kurias Jums pasiūlėme, nes Kipras yra nuostabi sala, kurioje kiekviename kampelyje gali rasti kažką tai įspūdingo.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s