Zodiako ženklai. Pasitikrink ar priklausai geriausių žmonų kategorijai!

Sakoma, jog pagal zodiako ženklą galima nusakyti žmogaus charakterį, porų suderinimumą, karjerą ir ko gero apskritai įvairiausius dalykus. Kai kurie iš mūsų tuo tiki labiau nei kiti, tačiau smalsumas ima viršų ir visada smagu paskaityti, ką apie tave sako žvaigždės, koks tu esi ir koks nusimato tavo likimas. Štai 3 zodiako ženklai, kurie priskiriami geriausių žmonų titului. Ar tu esi viena iš jų?

housewife-with-multitasking-for-download-6502

Avinas. Šio ženklo atstovės puikiai žino ko nori ir eina tikslo link. Jos yra dinamiškos ir drąsios, tai moterys su kuriomis susipažinus norisi būti visą laiką. “Avinės” yra visiškai atsidavusios šeimai, aistringos, niekada nebijo kalbėti apie tai ką galvoja, neslapukauja. Turėkite omenyje, kad šio ženklo moterys yra “alpha”, tačiau mėgsta žmones, kurie meta joms iššūkį. Vedant “avinę”, vyras bus aprūpintas meile ir švelnumu, bus suplanuotos visos kelionės ir nebus vietos rutinai ar liūdnam gyvenimui – jos misija sujaudinti vyro gyvenimą.

avinas-69421938

Liūtas. Šio ženklo atstavės labai panašios į avino ženklo atstoves – jos taip pat lyderės. Jos niekada nebijo ataskomybės, visada bando suvaldyti esamą situaciją savo jėgomis, be kitų pagalbos, ir nors keista, bet aplinkiniai joms paklūsta.  Nors šio ženklo atstovių reputacija yra “savęs apsėdimo”, tačiau jos yra pašios ištikimiausios savo partneriems. Liutės yra gimusios mamomis, jos sugebės apsaugoti savo šeimą nuo visko ir išsaugoti darnius santykius. Jos yra mylinčios ir žavingos, bei padarys viską savo ilgam ir laimingam gyvenimui su partneriu.

loewefrau-vitalmag

Mergelė. Tai moteris kuri lėtai įsimyli ir perleidžia save kitų globai. Mergelė paprastai nėra pirmasis zodiako ženklas kalbant apie geriausios žmonos titulą, tai kodėl jos tokiomis laikomos? Jos gali būti daugiau nei įdomios kai kalbama apie romantiką, taip pat jos turi plačią ir aukštą gynybinę sieną, kuri saugo jos ir mylimojo širdis. Mergelės yra pačios geriausios sutuoktinės, kai joms duodama laiko ir suteikiamas saugumo jausmas. Jos yra protingas ir imlios bet kokiai informacijai, namai jos yra šviesos židinys. Ji yra tobulumo vergė, kai kada per savo perfecionizmą nemato rimtų dalykų ar smulkmenų, kurios yra labai svarbios. Priešingai nei Liūtės, Mergelės labaiu intravertės, bet jos savo partneriui kadien surengia vis kažką naujo.

mergele-moteris

Jeigu Tavo zodiako ženklas yra nepaminėtas viršuje, nenusimink, gal tavo ženklas kalba, jog tu pati geriausia moteris pildant vyro svajones? Gal esi pati geriausia savo partnerio draugė, o gal geriausia meilužė? Skaityk mūsų blog’ą ir prižadame, jog rasi tinkantį aprašymą ir sau!

 

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s