Manikiūro idėjos

Prieš vestuves yra daugybė dalykų, kuriuos reikia apgalvoti. Visos norime atrodyti ir jaustis puikiai nesukant galvos dėl jokių smulkmenų. Taigi nereikėtų pamiršti pasirūpinti ir rankų grožiu. Nuotaka puošia ne tik puikus makiažas ar suknelė, bet ir gražiai sutvarkyti nagai.

Todėl norėtume Jums pateikti kelias idėjas koks galėtų būti Jūsų vestuvinis manikiūras.

  1. Tradicinis prancūziškas manikiūras tinka bet kokioms progoms. Tačiau kodėl nesuteikus nagams šventiskesnio įvaizdžio ir nepapuošus kelių nagų akmenukais, blizgučiais, gėlytėmis ar raštais… Juk per savo vestuvių dieną norite išsiskirti iš visų…

Prancuziskas

2. Mėgstančioms labiau padekoruoti visus nagus siūlome paįvairinti prancūzišką manikiūrą spalvomis, blizgučiais, išpiešti gėlytes ar kaspinėlius. Tai ypač suteiks šventišką įvaizdį.

Geleti nagai

 

3.  Na o toms, kurios mėgsta blizgesį puikiai tiks nagai išpuošti Swarovski akmenukais. Nagai atrodys itin prabangiai ir puikiai derės su aksesuarais.

Su akmenukais

4. Jei Jums nusibodusi tradicinė permatoma spalva ir norite paįvairinti spalvų gamą,  o gal suknlelė turi kitos spalvos detalių, tokiu atveju yra daugybė spalvoto manikiūro variantų. Galite rinktis net kelių spalvų kombinaciją ir atrodyti elegantiškai.

ivairiaspalviai

Tikimės šie keli patarimai padės Jums atrasti tinkamiausią stilių ir linkime vestuvių dieną išversti visus iš koto.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s