Top 5 vestuvinių suknelių tendencijos 2018

         Šie metai jau po truputį eina į pabaigą. Pats metas pasižvalgyti, ką kitiems metams siūlo dizaineriai nuotakoms. Visoms, kas bent kiek domisi madom ir nori kitais metais suspindėti, kaip pati žaviausia  madingiausia ir stilingiausia nuotaka siūlome šiuos kelis variantus.

1. Juodos detalės visada buvo vienas iš elemantų padedantis išsiskirti iš minios baltų nuotakų. Kitais metais tai bus ypač madinga ir aktualu, o juoda spalva ne tik karaliaus detalėse, bet ir galvos papuošaluose, pirštinėse. Ypatingai drąsioms nuotakoms dizaineriai siūlo rinktis visiškai juodas sukneles.

2. Apsiaustas- permatomas ar sunkios medžiagos , ilgas ar trumpas, išsiuvinėtas ar be jokių papuošimų, bet visi dizaineriai pristatė bent vieną suknelės modelį su šia detale.

 

 

3. Kažkas senas, kažkas naujo, kažkas pasiskolinto , kažkas mėlyno..taip sako viena iš papuliariausių tradicijų pasaulyje. Dizaineriai šią tradiciją nusprendė įgyvendinti mėlyna vestuvių suknele. Švelnūs mėlynos spalvos atspalviai puikiai tiks toms, kas nenori tradicinės baltos suknelės.

4. Aukštos apykaklės ir vėl madoje. Visuose dizainerių pristatymuose buvo matomi suknelių modeliai aukštais kaklais ar jų imitacijomis. Šiai mados tendencijai turėjo įtakos ir taip visai neseniai praūžęs ‘choker’ių” mados bumas.

 

5. Suknelės ilgis trumpės. Tai ypač aktualu nuotakoms, kurios ruošiasi savo šventę daryti vasarą ar paplūdimyje. Nors suknelės trumpos , bet jos liks tokios pat įpūdingos ir nuostabios , o tuo pačiu nuotakos turės puikią galimybę pademonstruoti savo žaviąsias kojytes.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s