Vestuvių žaidimai

Kad vestuvės būtų linksmos ir svečiai nenuobodžiautų, nuo senų laikų yra sugalvota daugybė žaidimų. Kokių tik jų nebūna – nuo pačių nekalčiausių iki verčiančių rausti. Štai pateikiame keleta žaidimų variantų ir gal Jums taip pat teks sužaisti per artimiausias vestuves.

Bučiavimosi pamokėlės.happily-ever-after

 Jau nuo senovės yra išlikusi tradicija mokyti jaunuosius bučiuotis. Todėl dalyvaujant daugybei porų gaunasi puikus žaidimas. Vestuvių šventėje esančios poros turi pamokyti jaunuosius, kaip reikia bučiuotis. Į salės vidurį kviečiamos poros “veteranės” ir jaunų žmonių poros. Jeigu porų nedaug, jaunieji turi pakartoti kiekvienos poros bučiavimosi techniką, o jeigu daug – jaunavedžiai turi pakartoti kūrybiškiausia ir daugiausiai ovacijų sulaukusį bučinį.

Boksas moterims.

Žaidimas vestuvių svečiams. Kviečiamos poros. Merginoms užmaunamos bokso pirštinės. Užduotis merginoms – kuo greičiau atsegti vyriškių diržus ir juos išjuosti iš kelnių. Nelengva ir labai smagu!

box

Boksas vyrams.

Kvečiami bent du svečiai vyrai. Jiems reikia užsimauti bokso pirštines. Kiekvienam duodamas nedidelis šokolado batonėlis. Užduotis – kuo greičiau išsilupti ir suvalgyti šokoladinį batonėlį. Oi kaip smagu žiūrėti į tokius vargelius!

 

Jis ar ji? (Batų žaidimas)

the-shoe-game-2

Žaidimas skirtas jaunavedžiams. Salės viduryje pastatomos dvi kėdės, jaunieji sėdasi nugara į nugarą, kad nematytų vienas kito. Kad būtų juokingiau jaunieji apsikeičia po vieną batą. Moteriškas batelis simbolizuoja nuotaką, o vyriškas – jaunikį. Žaidimo vedėjas užduoda klausimą, o jauniesiems reikia iškelti vieną iš batų, jeigu mano, jog moteris (t.y. jaunoji) – tada keliamas moteriškas batelis ir atvirkščiai. Pavyzdžiui, vedėjas klausia, kuris iš jūsų pirmas ištarė: “Aš tave myliu?” Įdomu, ką prisimena nuotaka, o ką jaunasis? Gal nuotaka mano, jog pirma pasakė jis, todėl iškelia vyrišką batą, o jaunasis mano, kad ji ir iškelia moterišką batelį.. Svečiams bus smalsu. Svarbiausia, jog klausimai būtų įdomūs!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s