10 idėjų, kaip teisingai priimti svečius

Kiekvienas iš mūsų planuodami savo vestuves susimąstome – tai šventė mums ar svečiams. Kad ir kaip nesinorėtų pripažinti, tačiau daugiausia atsižvelgiame į svečius, jų pramogas ir daugelį detalių būtent skirtų svečiams. Be abejonės, tai Jūsų vestuvės, Jūsų šventė, tad pateikiame 10 idėjų kaip teisingai priimti svečius, kad liktų laiko ir Jums pasidžiaugti didžiąją Jūsų diena.

1. Kruopščiai apgalvokite ir sudėliokite vietas svečiams prie stalo.Remarkable-White-Centerpieces-For-Wedding-Tables-15-For-Table-Numbers-For-Wedding-with-White-Centerpieces-For-Wedding-Tables

Kad ir kaip patraukliai atrodytų mintis pabūti piršliais ir susodinti nepažįstamus žmones šalia, kad jie susirastų naujų draugų, geriau sodinkite svečius prie pažįstamų, su kuriais bus lengva bendrauti, nes juk jie atėjo dėl Jūsų ir pabendrauti su senais savo pažįstamais.

2. Išdalinkite mažas dovanėles.

wedding-favors.jpgLeiskite svečiams pasijausti vertinamiems ir laukiamiems Jūsų šventėje. Nustebinkite paruošdami mažas dovanėles, kurias galės pasiimti namo (kaip pyragėlis, medaus indelis ar zefyrų su kakava mišinys).

3. Tostus sakykite trumpai ir aiškiai.

wedding-toast_bybjsiSakant tostus reikia kokybės, o ne kiekybės. Todėl tostas turėtų būti ne ilgesnis nei dvi minutės. Jei kas turi papasakoti anekdotus, tai galės padaryti prie vakarienės stalo.

 

4. Turėkite planą vaikams.kids table

Kad tėveliai galėtų atsipalaiduoti ir pašokti, paruoškite vaikų kampelį ar atskirą žaidimų kambarį su aukle, kuri prižiūrės mažylius, paruoš filmukų, žaidimų ar rankdarbių.

 

5. Sukelkite truputį sumaišties per pirmąjį savo šokį.

Pirmojo šokio metu visos akys bus nukreiptos į Jus. Tai puiki galimybė įdomiai nustebinti svečius. Pradėkite nuo romantiško šokio klasikine pirmojo šokio daina, tada staiga perjunkite į energingą lotynų šokį.

6. Persirenkite į kažką patogesnio.pronovias-wedding-dresses-2011-city-reception-dresses-short-white-steapless-figaro.full

Jūs negalėsite gerai leisti laiko savo vestuvėse, jei visad jausitės suvaržyti ir ne savame kailyje. Taigi, po pirmojo šokio, nuotaka gali nusimesti šydą ir persirengti maža balta suknele ar kombinezonu, o jaunikis gali pasikeisti į patogesnį kostiumą. Jei jūs ir jūsų naujasis sutuoktinis jausitės patogiai, tada galėsite laisvai judėti, daugiau šoksite, daugiau kalbėsite, daugiau linksminsitės ir valgysite daugiau pyragų.

7. Originalus svečių pasitikimas

Vienas svarbiausių dalykų organizuojant savo šventę – originalumas. Nepamirškite, jog svečių pasitikimas ir jų užimtumas duos pirmąjį taktą Jūsų šventei – gal tai būtų kokteilių šou tik svečiams atvykus, gal juokinga fotosesija ar  magijos šou, kuris būtų kaip prezentacija Jūsų šventės.

8. Susiraskite DJ ar grupę, kurie supranta Jūsų norus.Wedding-DJ

Akivaizdu, kad muzika yra labai svarbi vestuvių dalis. Nuo jos priklauso kaip ilgai svečiai liks linksmintis. Todėl būtinai pašnekėkite su grupe ar DJ kokios muzikos norėtumete šokių aikštelėje, kad ji neliktų tuščia užleidus dainą, per kurią neįmanoma šokti.

9. Turėkite poilsio zoną.lounge area

Jei Jūsų šventės vieta ir biudžetas leidžia, sukurkite poilsio zoną su patogiomis kėdėmis ir sofomis. Vietoj to, kad jūsų svečiai sėdėtų aplink tuos pačius stalus visą naktį, net ir po vakarienės, aplinkos pakeitimas paskatins idomius pokalbius, suteiks jūsų energingiems šokėjams poilsio vietą, o nešokatys svečiai galės jaukiai sėdėti ir bendrauti, ypač tai yra elegantiškas ir patogus būdas leisti vyresnio amžiaus svečiams atsipalaiduoti ir kalbėtis.

10. Linksmas siurprizas vakaro pabaigai ar vidurnaktį

bride-groom-fireworks-on-wedding-night

Šventė susideda iš mažų dalelyčių, tad visi svečiai laukia kokios nors staigmenos šventės metu. Kol visi linsksminasi, puiku būtų suorganziuoti siurprizą vakaro pabaigai ar net geriau vidurnaktį kaip žinutę, jos šventė oficialiai baigėsi ir prasideda linksmybės iki pat ryto. Dažniausiai poros renkasi fejerverkų šou ar profesionalių šokėjų grupę. Siūlome būti originalūs ir rinktis siurprizus artimus Jums patiems – gal Jūsų siela artima muzika? Sudainuokite savo mėgstamiausią dainą šventės svečiams su specialiaisiais efektais, o gal Jūs šokėjai? Surepetuokite šokį ar vieni poroje, ar taip vadinamą populiarųjį “Flash Mob” su draugų kompanija.

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s