5 top tendencijos vestuvių pakvietimams 2018

Nauji metai ne už kalnų, kurie atneš naujus džiaugsmus ir idėjas,  naujas mados tendencijas. Šiandien dalyvavome porai renkantis pakvietimus,  atrodytų maža detalė, o  tiek daug gali pasakyti Jūsų svečiams apie planuojamą šventę. Vestuvinis pakvietimas ne tik informuos,  kur ir kada kas vyks,  bet taip pat duos užuominą ,  kokią temą ir spalvas išsirinkote  savo ypatingai dienai. Pastebėjome,  kad kitiems 2018 metams vyrauja sekančios mados pakvietimų stilistikoje ir spalvų gamoje:

1. Marmuro imitacijos pakvietimai

Marmuras ir visos jo galimos imitacijos yra šiuo metu labai populiarūs net tik interjere,  bet ir visose raštinės reikmenyse,  kompiuterių užvalkaluose ir net telefonu dėkluose. Dizaineriai siūlo šį raštą naudoti ir pakvietimuose. Jei nenorite tradicinio balto marmuro su pilkais atspalviais galite lengvai keisti spalvą,  kuri atitinka Jūsų vestuvių tematiką,  pvz. lengva violetinė spalva su pilkais ir auksiniais atspalviais tikrai atrodys moderniai ir įsimintinai.

2. Tamsių spalvų su metalo atspalviais mišinys

Aukso ir vario detalės vyrauja naujausiose vestuvių mados tendencijose. Tokiomis detalėmis puošiami ne tik stalai,  tortai,  bet ir pamergių suknelės.  Renkantis metalo atspalvių raštą ant pakvietimų verta žinoti,  kad prabangiausiai atrodys ant tamsių spalvų,  tokių kaip juoda, tamsiai mėlyna, violetinė, bordo.

3. Minimalizmas

Sakoma,  kad kartais tai,  kas mažiau yra daugiau ir atvirkščiai. Vestuvių pakvietimų dizaineriai kitais metais siūlo išlikti lakoniškais ir neapkrauti pakvietimo papuošimais ir nereikalinga informacija.

4. Pakvietimas vokelyje

Jeigu renkatės pakvietimus vokelyje siūlytume atkreipti dėmesį į kokį voką bus įdėtas pakvietimas.  Dažniausiai pora skiria visą dėmesį pačiam pakvietimui ir pamiršta,  kad vokas yra svarbus elementas,  kuris gali gražiai pildyti pakvietimą,  pvz pasirinkote minimalaus stiliaus pakvietimą,  o voką drąsiai galite rinktis ryškių raštų ar spalvų,  tik atminkite,  kad pasirinktos spalvos turi atspindėti vestuvių bendrą spalvų gamą.

5. Vestuvių užsienyje pakvietimai

Vis labiau ir labiau populiarėja idėja tuoktis šiltose šalyse,  kur jūra,  saulė,  palmės. Tai gali atspindėti ir Jūsų pakvietimas. Tropikų,  palmių,  flamingų,  ryškių spalvų ir kelionių tematikos įkvėpti motyvai bus itin aktualūs ir populiarūs kitais metais.

Tikimės,  kad mūsų kelios idėjos ir patarimai padės lengviau išsirinkti ar sukurti vestuvių pakvietimus.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s