Top 5 pamergių suknelių tendencijos 2018

    Nenumaldomai artėja vasara, kai daugiausia porų nusprendžia sumainyti aukso žiedus ir pasiruošimai vyksta pilnu tempu. Šiandien norėtume kartu su Jumis peržvelgti 5 tendencijas pamergių suknelėms, kurios bus ypač aktualios šiais metais.

1.Žvyneliais puoštos suknelės

Untitled collage.jpg

Blizgesys yra šventinių vestuvių, geros nuotaikos ženklas, kad ir kuriuo metų laiku pasipuošite , vasarą ar žiemą , atrodysite itin šventiškai ir valiūkiškai. Žvyneliai yra didžiulė 2018 m. “Pamergių” tendencija. Populiariausios spalvos bus auksinė ir rožinė , tačiau taip pat galite rinktis tamsesnius atspalvius jei vestuvės vyks  žiemos mėnesiais.

2. Juodos spalvos suknelės

Untitled collage (1)

Pirma asocijacija kylanti su juoda spalva – gotika, bet nereiktų taip galvoti ,nebent norite, žinoma! Nėriniai ir tiulis jau seniai karaliauja mūsų spintose proginiuose rūbuose. Mes manome , kad jie  idealiai tiks rudens ar žiemos vestuvėms, ši tamsi spalva su tinkamais aksesuarais puikiai tinka jūsų geriausioms mergaitėms.

3. Gėlėtos suknelės

Untitled collage (2).jpg

Gėlėtos suknelės niekada neišeis iš mados – ypač vestuvėms vasarą. Tačiau nauji gėlių dizainai, kuriuos mes matome iki 2018 m. pavasario, yra daugiaspalviai, įkvėpti bohemišmų smulkių gėlyčių raštais. Tai atrodo tikrai efektyviai, kai visos pamergės dėvi tokias pat sukneles – pabrėšite savo baltą vestuvinę suknelę. Šis stilius taip pat atrodo romantiškai ir žaismingai, kai jis sumaišomas su kitomis spalvomis.

4.Kombinezonai

Untitled collage.jpg

Jei viena ar visos jūsų mergaitės tikrai nemėgsta suknelių, tai galite drąsiai rinktis ir pamergių kombinezonus! Daugybė pamergėms tinkamų stilių – tai viena iš didžiausių pamergių tendencijų, kurią pamatysite šiais metais.

5.Suknelės iš velveto

Untitled collage (1)

Ieškote alternatyvos įprastinėms šifono ir šilko suknelėms? Velvetas išskirtinis ir netikėtas variantas skirtas pamergių suknelėms, jo prabangos suteikiantis įvaizdis  leis pajusti lengvą  dramos užuominą. Atsižvelgiant į šio sezono pagrindinę spalvų paletę siūlytume tamiai mėlynos , žalios, burgundiškos ir net juodos spalvos variantus , tai suteiks išskirtinio stiliaus jausmą, kurį įvertins kiekviena pamergė.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s