Jaunikio darbų sąrašas

Paprastai tai nėra gerai suprantama faktas, kad vestuvių planavimas yra darbas, kurį turi atlikti du žmonės, jaunąjai nereikėtų (ir ji neturėtų) imtis viso darbo viena. Visiškai suprantama, kad dažniausiai jaunosiomis yra  sunku leisti jaunikiui padėti planuojant šią svarbią šventę, taip pat neretai jaunikis yra mažiau suinteresuotas visais sprendimais ir detalėmis. Tačiau vestuvės yra dviejų žmonių meilės šventė , todėl svarbu, kad abu dalyvautų nuo pat pradžios iki pabaigos, todėl šiandien norėtume pasidalinti su Jumis  jaunikio darbų sąrašu. Jūs galite pateikti jaunikiui lengvų darbų sąrašą su nustatytais laiko terminais kiekvienam darbui , kuris padės jaunikiui pasijausti dalimi viso šventės organizavimo šurmulio, juk tai ir jo šventė.

1.Užsakyti medaus mėnesio kelionę

Klasikinė “jaunikio pareiga” yra užsakyti povestuvinę kelionę.

2. Svečių apgyvendinimas

Užuot rekomendavę tik savo vestuvių vietą, turėtumėte svečiams pasiūlyti ir kitus variantus, kad jie galėtų pasirinkti pagal savo biužetą. Šį darbą lengvai galite patikėti savo antrąjai pusei.

3. Vestuvių transportas

Dar vienas darbas dažniausiai skiriamas jaunajam – transporto organizavimas. Jaunikis turėtų pasirūpinti net tik Jūsų pačių transportu, bet ir pasiūlyti kelis variantus svečiams jeigu vestuvės vyksta užsienio šalyje.

4. Jaunikio ir pabrolių kostiumai

Tai gali pasirodyti kaip labai paprasta užduotis- patikrinti ar pabroliai jau turi tinkamą kostiumą, tačiau vis tiek ją reiktų atlikti. Jei vis dėl to kostiumus reikia nusipirkti, surengkite smagią kostiumų matavimosi dieną viename iš salonų, taip vyrų nemėgstama užduotis padės smagiai praleisti laiką visai kompanijai.

5. Dovanos pabroliams

Kaip padėkos  ženklą  už jų pagalbą ir draugystę turėtumėte įteikti simbolines dovanas savo pabroliams, kas geriau jei ne jaunikis pažįsta juos, todėl ši užduotis puikiam jam tiks.

6. Apmokėjimas

Prieš vestuvių dieną ar po jos reikės visiškai arba iš dalies sumokėti daugybę tiekėjų. Patikėkite šią užduotį jaunikiui.

7. Muzika šventei

Jeigu norite gyvos muzikos grupės ar tiesiog DJ, kuris grotų Jūsų mėgiamas dainas patikėkite šį rūpestį savo antrąjai pusei, o jau tada kartu galėsite išsirinkti pirmojo šokio dainą ir sudaryti dainų sąraša, kurios turėtų būtinai grojamos per Jūsų šventę.

8. Pakvietimai

Jaunikio atsakomybė sutikrinti ar visi iš svečių sąrašo patvirtino dalyvavimą šventėje.

9. Šokių pamokos

Daugelis porų nori išmokti choreografuotų šokių savo vestuvėms. Užsiregistruokite į šokių pamokas bent jau 1 kartui per savaitę mažiausiai prieš šešis mėnesius iki vestuvių datos. Jaunikiams, kurie jaučiasi , kad šokis ne jiems, svarbiausias dalykas – teigiamas požiūris. Įdėkite truputį darbo ir būsite tikra šokių žvaigždė savo vestuvių dieną.

10. Įžadai

Jei pora pati rašo savo įžadus, jaunikis turėtų skirti tam laiko, kad parašytų nuoširdžius, prasmingus žodžius vestuvių dienai. Nepalikite to paskutinei minutei. Nesvarbu ar įžadus jaunikis parašė pats ar jie buvo jau paimti iš kažkur, jis turėtų pasipraktikuoti juos sakydamas, kad mažiau užsikirstų ar nedarytų ilgų pauzių ceremonijos metu.

11. Vestuviniai žiedai

Jeigu jau kartu iššsirinkote ir užsakėte vestuvinius žiedus. Leiskite savo išrinktąjam pasirūpinti, kad jie būtų paruošti laiku.

12. Dovana jaunąjai

Jūsų vestuvių rytą, kai Jūs ir Jūsų nuotaka ruošiasi atskirai, yra gera mintis ją nustebinti. Sugalvokite jai nedidelę/simbolinę dovaną, kurią ji gaus iš ryto! Ką manote apie kvepalus,  kuriais ji galėtų pasikvėpinti tą dieną? Tokiu būdu, kiekvieną kartą , kai ji pajaus jų aromatą, prisminimai ją grąžins atgal į Jūsų vestuves! Tas pats sakytina ir apie papuošalus, bet būkite atsargūs, kad jie derintųsi su jau jos įsigytais papuošalais skirtais vestuvėms.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s