Patarimai sudarant svečių sąrašą

Be abejo, viena iš sunkiausių užduočių, skirtų nuotaikai, yra jos vestuvių svečių sąrašo sukūrimas. Kai kurios poros gali (ir nori) pakviesti į savo vestuves kiekvieną šeimos narį, draugą, kolegą, buvusią artimiausią kaimyną , tačiau jei jūs ir jūsų partneris nori turėti mažesnę, labiau intymią šventę, jūsų svečių sąrašo sumažinimas tampa sunkiu ir dažnai ginčytinu procesu. Sprendimas, kaip efektyviai ir lengvai sudaryti jūsų svečių sąrašą, yra ne tik atsižvelgti į jūsų norus, bet ir jūsų partnerio bei jūsų šeimų norus.

1. Nuspręskite, kas yra jūsų vestuvių pagrindiniame sąraše

Table-plan-with-frame-of-flowers.jpg

Pradėkite bandydami suskirstyti svečius į kategorijas su savo sužadėtiniu, įtraukdami visus, kuriuos ketinate pakviesti į savo vestuves. Tada, kai jūs surašėte visus, nuspręskitte , kas yra jūsų pagrinidiniame sąraše. Šiame sąraše turėtų būti žmones , kurie yra pakankamai svarbūs, kad nei jūs, nei jūsų sutuoktinis negalėtų įsivaizduoti vestuvių be jų. Likusius potencialius dalyvius galite surašyti žemyn abėcėlės tvarka. Nors galite jaustis nejaukiai, kai kuriuos žmones palikdami “už borto” , bet tai reikalingas žingsnis planuojant šventę. Pirmiausia siųskite kvietimus  savo prioritetiniams svečiams ir gaukite atsakymus. Jei gausite keletą atsisakymų iš pagrindinių svečių, tada galite juos pakeisti kelias svečiais iš potencialaus svečių sąrašo.

2. Pasikalbėkite su savo tėvais ir uošviais anksti apie tai, ką jie norėtų pakviesti

obiad-u-rodzicow.jpg

Kai sudarėte savo svečių sąrašą kartu su savo išrinktuoju svarbu susitikti su tėvais ir aptarti , ką jie norėtų matyti Jūsų vestuvėse ypač tuo atveju jei dalį išlaidų už šventę apmoka būtent jie. Jūsų geriausias pasirinkimas, kaip sutvarkyti šį dažnai subtilų reikalą (nes jūs žinote, kad tavo tėvas norės pakviesti savo draugų , o jūsų mama bus priversta pakviesti visą savo šeimą), yra būti sąžiningiems. Bendravimas padės įveikti įtampą, kai nesutinkate dėl svečių skaičiaus. Svarbiausia viską atvirai išsakyti, o ne tylėti.

3. Prisiimkite atsakomybę už savo sprendimus]

Jeigu Jūsų svečių skaičius yra ribotas visiškai suprantama, kad negalite pakviesti visų draugų ar bendradarbių. Tiesa ta, kad bus daug įsižeidusių žmonių , bet tai neturėtų pakeisti Jūsų sprendimo, tiesiog paaiškinkite tokiems žmonėms kad vietų skaičius ribotas ir , kad ne su visais žmonėmis draugystė ir santykiai yra tame pačiame lygmenyje.

4. Jūsų vestuvių vizija

beach wedding Florida.JPG

Net jei nesate romantikai, vis tiek turite vizija, kokia turėtų būti Jūsų vestuvių diena, net jei dar nesutikote asmens, kuris  stovės kartu su jumis prie altoriaus . Kadangi jūsų šventės vizija yra naudinga planavimui, siūlome neapsikrauti ilgais svečių sąrašais, o sutelti savo mintis į vestuvių dieną , pabandykite įsivaizduoti , kaip viskas vyks ir kuriuos žmones norėtumėte matyti šalia šią ypantingą dieną. Duag porų galvoja, kad nori vestuvių su daug svečių, kol nepabando įsivaizduoti, kaip iš tikrųjų vyks viskas tą dieną ir tada paaiskėja, kad reikalinga tik kukli ceremonija su pačiais artimiausiais žmonėmis, kurie nesudarys nė 10 žmonių skaičiaus.
5. Svečiai ir jų antrosios pusės
587193166e6ec33243ce7bf75076805f.jpg
Vienas iš efektyviausių būdų sumažinti galutinį svečių skaičių – kviesti kuo mažiau svečių, kurie gali atsivesti žmogų, kurio galbūt net nepažįstate. Vieniši draugai neturėtų būti spaudžiami atsivesti ar susirasti antrąją pusę vestuvėms. Jeigu šiuo metu vieniši Jūsų draugai pažįsta dar kažką iš svečių sąrašo galite būti tikri, kad jie tikrai gerai praleis laiką ir nereikės rūpintis, kad jie jaučiasi vieniši art atskirti. Tuo atveju jei kviečiate draugą, kuris nieko daugiau nepažinos vestuvėse, galite pasiūlyti atsivesti ką nors, ką jis/ji pažįsta, kitu atveju tiesiog vienišus draugus susodinkite prie vieno staliuko.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s