Idėjos vestuvėms paplūdimyje

Vasara pats nuostabiausias metas prisiekti amžinąją meilę savo išrinktąjam. O kas galėtų būti geriau nei vestuvės paplūdimyje. Mėlynos jūros ošimas, smėlis, saulė ir gėlių arka, vaizdas tarsi iš vieno holivudinių filmų. Norėtume pateikti kelias idėjas, kurios padarys Jūsų šventę dar įsimintinesnę

1. Jūros žvaigdždės

Untitled collage

Niekas taip nepasako svečias apie vestuves paplūdimyje kaip jūros žvaigždės. Jas galima panaudoti visur tiek pakvietimuose tiek šventės dekoracijose tiek jaunosios puokštėje, šukuosenoje ar net jaunikio butonierėje.

2. Apranga

hghjg

Švenčiant vestuves paplūdimyje galima rinkti laisvesne bet tuo pačiu metu ne mažiau stilingą apgrangą. Lengvos ilgos ar trumpos suknelės padės ištverti net ir karščiausią saulę, o jūsų išrinktasis tikrai apsidžiaugs galėdamas vietoj griežto kostiumo dėveti lengvus marškinius ir šortų derinį. Jaunosios nuometą galima lengvai pakeisti įspūdingesniais galvos papuošalais.

3. Avalynė

gsdgdf

Daran ceremonija galite laisvai būti basa tik panaudojant kojų papuošalus, o sveciams galima pasiūlyti paplūdimio šlepetes. Taip pat pasibaigus ceremonija gera idėja turėti kibirėlį su šepečiais,kad svečiai galėtų lengvai nusivalyti smėlį nuo kojų.

4. Vaikai

srghzdsfghfgh.jpg

Visada yra labai sunku išlaikyti vaikų dėmesį ceremonijos metu. Kadangi ceremonija vyks paplūdimyje mažuosius galima užimti pasiūlant jiems kibirėlius su žaislais. Taip pat oficialios šventės vietoje rekomenduotina išskirti staliuką vaikams su pramogomis kaip piešimo kreidėlės, spalvinimo knygutės, lego konstruktoriumi ir t.t.

5. Vestuvinių žiedų pagalvėlė

gdfhdfgh

Vietoje tradicinės vestuvinių žiedų pagalvėlės galima būti originaliais ir panaudoti jūros žvaigždę ar kriauklelę.

6. Vestuvinis tortas

Untitled collagefhhfhh.jpg

Būkite originalūs ir pasirinkite Jūsų vestuviniam tortui tokius papuošimus kaip kriauklelės, jūros žvaigždės, paplūdimio kėdės. Jeigu vis dėlto vertinate klasika ir norite elegantiško vestuvinio torto siūlytume žaisti atsplaviais ir tekstūra.

7. Vėduoklės ir vanduo

tgaertgarggg.jpg

Jeigu Jūsų ceremonija vyskta dienos metu vasarą rekomenduotume svečiams išdalinti jūros temetika puoštas vėduokles ir turėti su savimi vandens buteliukus, kad įkaitę svečiai galėtų lengvai atsivėsinti.

8. Dovanos svečiams

ggdgfgdf.jpg

Padovanokite kažką, kas jiems pravers kelionės metu. Galimi tokie variantai kaip paplūdimio rankšluostis, medžiaginė rankinė , kurioje kremas nuo saulės, paplūdimio šlepetės ir vietovės, kurioje švenčiate žemėlapis. Viskas priklauso tik nuo Jūsų vaizduotės.

9. Dekoras

aerysrysrtu.jpg

Ceremonijos vietą galite dekoruoti tiek gyvomis gėlėmis, tiek kriauklelėmis, žibintais ir kitais jūriniais motyvais. Viskas priklauso tik nuo Jūsų vaizduotės. Mėlyna yra populiarus paplūdimio teminių vestuvių dekoro pasirinkimas, nes jis atspindi jūrą ir dangų. Jeigu norite prabangių detalių rinkitės ryškesnius brangakmenių atspalvius, jei norėtumėte daugiau romantiškesnio dekoro drąsiai rinkitės blyškesnius mėlynos spalvos atspalvius.

10. Šampano staliukas

hesshsfghfgh.jpg

Jeigu norite su savo svečiais pirmą šampano taurę išgerti būtent paplūdimyje siūlytume šampano staliuką, kurį galima papuošti minimaliom dekoracijomis. Viena iš užkandžių prie šampano idėjų galėtų būti vaisių vėrinukai. Jie bus tik lengvas užkandis  karštą dieną prieš oficialią šventės dalį.

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s