5 Priežastys susituokti paplūdimyje

                 Ar jūs kada nors žiūrėjote romantiškus filmus, kuriuose pagrindiniai veikėjai susituokė paplūdimyje ir suvokėte, kad tai būtų ir jūsų svajonių išsipildymas? Dabar turėsite gerą progą paversti savo svajones realybe, nes norėtume Jums pasiūlyti  5 pagrindines priežastis, kodėl vis dėlto turėtumėte siekti savo svajonės ir susituokti paplūdimyje:

starfishfloridabeachwedding.jpg

1. Paplūdimys yra laikoma viena iš labiausiai pageidaujamų ir romantiškiausių vietų susituokti. Kada jūs tai pasirinksite padaryti, dienos ar nakties metu, gražios nuotraukos, gera nuotaika, fantastiška atmosfera ir nuostabus fonas yra garantuotas.

99611-cheap-beach-wedding-ideas-cheap-2.jpg

2. Priklausomai nuo Jūsų svajonės galite rinktis daugybę variantų ceremonijų paplūdimyje, nuo prabangių dekoracijų iki visiškai minimalių, nuo ceremonijos tik tai dviese iki didžiulės kviestinių svečių minios. Svarbiausia, kad ši diena Jums įsimintų visam likusiam gyvenimui kartu.

file.jpg

3. Vestuvės paplūdimyje suteikia labiau atsipalaidavusios , mažiau streso sukeliančios  atmosferos jausmą. Aprangos kodas tokią dieną yra ne toks griežtas. Jei nesate griežtų taisyklių ir oficialių švenčių mėgėjai , tai ceremonija paplūdimyje yra labai geras pasirinkimas.

1179a1c9c4030f8845bf8986626efc6c

 4.Vestuvės paplūdimyje taip pat leis nemažai sutaupyti, nes bus mažiau svečių (tik šeima ir artimiausi draugai), kurie galės dalyvauti , jei ceremonija vyks kitoje šalyje arba jei iš vis norėsite kviesti ką nors į savo šventę. Dekoracijos gali būti labai paprastos, nes svarbiausia ceremonijos dalis yra pora ir jų meilė.

5e275ae3641bcbcd1118a6c1b5e24dec--rose-petal-aisle-rose-petals

5. Dar vienas iš pliusų tuokiantis paplūdimyje kitoje šalyje , kad Jūs galite suderinti  ceremoniją ir medaus mėnesį , todėl tai kanuos mažiau ir bus efektyviau laiko atžvilgiu , nes šiuolaikiniame pasaulyje yra labai sunku ištrūkti iš įtempto darbo grafiko ir  rasti laiko savo medaus mėnesiui.

seychelles-honeymoon.jpg

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s