5 tendencijos 2018-ųjų vestuvėms

          Jau prabėgo pirmas ketvirtis 2018 metų, nors daugelis vestuvių bus suorganizuotos laikantis tradicinių temų, yra keletas naujų 2018 m. vestuvių tendencijų, ne tik floristikoje ar madoje , bet ir papuošimuose ir konditerijoje, kurios padės Jūsų šventei būti labiau asmeniškai ir pritaikytai pagal Jūsų skonį.

Skaidrūs elementai

gfsghfsgh.jpg

Šių metų vestuvėse matysite daugybę skaidrių elementų, kurie bus panaudoti ne tik sėdimųjų vietų planams, staleliams, bet ir pakvietimuose. Puikiai tinka modernioms ir minimalistinėms poroms, kurios mėgsta švarias linijas ir skandinavišką minimalizmą.

Juodi akcentai

tgatgatgr

Galbūt manote, kad idėja įtraukti juodą spalvą į savo vestuvių spalvų gamą yra beprotybė, bet kai pamatysite, ką siūlo dizaineriai, suprasite, kad tai suteikia modernumo, kuris pavers Jūsų šventę dar labiau įsimintinesne. Siūlome semtis įkvėpimo iš tokių dizainerių kaip Vera Wang, Marchesa ir “Reem Acra Spring”.

Kabančios gėlių dekoracijos 

gshfn

Šio tipo papuošimus galėjote pastebėti jau kai kuriose stilingesnėse vestuvėse praeitais metais, tačiau tikimasi, kad šiais metais , tokios dekoracijos bus ypač populiarios. Pakabinamos gėlės ar žaluma virš stalų, sukuria puikią erdvės dinamiką, žaidžiant aukštumomis ir lygiais. Taip pat ant stalų liks daugiau vietos  žvakėms ir kitiems dekoro elementams.

Neįprastas saldumynų stalas

gegeyerayre

Tradiciškai visos poros renkasi vestuvinius tortus ar jų pakaitalus, keksiukus, spurgas ar kitokius pyragaičius. Mes siūlome nebijoti eksperimentuoti ir žaisti su skirtingų formų ir skonių pyragaičiais. Taip pat siūlytume įtraukti į saldųjį stalą ir įvairių rūšių desertinius sūrius bei vaisius. Taip net ir tie svečiai, kurie dėl įvairių priežasčių negali mėgautis saldumynais turės pasirinkimą.

Vario spalva 

ggdgfgdfg

2018 metais bus itin papoliarios detalės ir akcentai iš vario ar jo imitacijos. Puikus dalykas, susijęs su šia medžiaga, yra tas, kad tai super pigu , bet atrodo ypač efektingai. Todėl žibintai, žvakių laikikliai , vario elementai kitose dekoracijose tikrai papuoš Jūsų vestuves. Jūs taip pat galite naudoti indus su  vario detalėmis,  kėdes ir net juostas. Šis variantas ypač puikiai tinka rudens vestuvių spalvinei gamai.

Naujas maistas

Untitled collageywėyšyrtyty.jpg

Šiuolaikinės poros dažniausiai atsisako tradicinių trijų patiekalų meniu savo vestuvėms. Vietoj to, pasirenkamas maistas, kurį jie mėgsta, – nuo dalijimosi maistu iš didelių rinkinių iki picų.  Šias metais bus dar  daugiau alternatyvių variantų, pavyzdžiui, Meksikos, Japonijos įkvėptos virtuvės – su tacos ar suši.

Sumažintas svečių sąrašas

tertertr

Vestuvės tampa vis mažesnės. Kadangi poros nusprendžia nekviesti giminių, kurių jie nematė daugelį metų, pasirenka daugiau intymų susibūrimą su žmonėmis, kurie labiausiai rūpi. Tai taip pat labai palengvina vestuvių biudžetą, o tai reiškia papildomus sutaupytus pinigus, kurios galima panaudoti, kad būtų sukurta tokia šventė, kurios tikrai norisi.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s