Naujausios tendencijos vestuvinėms suknelėms 2018 metų rudeniui

Vestuvinių suknelių dizaineriai pastaraisiais sezonais pradėjo naudoti vis daugiau  spalvinių gamų ir spalvotų detalių, todėl visai nenuostabu, kad savo naujose kolekcijose,  buvo vėl panaudoti netikėti atspalviai. 2018 m. pavasarį daugelis dizainerių netikėtai daug kur panaudojo bent vieną juodą detalę, taip atitoldami nuo romantiškų ir pastelinių atspalvių. Tačiau šį rudenį jie vėl grįžta su šviesiomis, lengvomis spalvomis. Rausva , auksinė, šviesiai mėlyna ir net šviesiai raudonos spalvos atspalviai vėl karaliauja visuose madų šou ir podiumuose.

ggdg

Dizaineriai šį sezoną sutelkė dėmesį  į apykakles, nuo aukštų iki vyriško stiliaus su ypatingai išreikšta pečių linija . Jei esate tokia nuotaka, kuri nori šiuolaikinės tradicinės vestuvių suknelės, viena iš sekančių variantų tikrai turėtų Jums tinkti.

hfhfh

Suknelės su diržu vėl madingos. Daugelyje naujų kolekcijų pasirodė suknelės su pabrėžtu puošniu liemeniu, puoštais diržais, o tai kaip tik tai, ko jums reikia, kad jūsų  išvaizda taptų iš įprastos neįprasta. Nesvarbu, ar norite plono ir lengvo dirželio ar masyvaus ir ektravagantiško tikrai rasite iš ko pasirinkti, viskas priklauso tik nuo Jūsų skonio.

eryhruu

Kaspinai ir vestuvės yra puikus derinys, ir šį sezoną dizaineriai tai puikiai įrodo,  kaspinų detalės gali būti labai elegantiškos ir tuo pačiu modernios. Kaspinus ir kaspinėlius iš įvairių medžiagų ir įvairių spalvinių gamų galima išvysti kiekvienoje kolekcijoje.

hsrutiytuou.jpg

Nėriniai ant odinės striukės? Taip. Nėriniuoti apsiaustai? Taip. Apsiaustai, grindų ilgio ? Taip, taip , ir dar kartą taip. Beveik kiekvienas dizaineris pademonstravo šį sezoną uždengtus pečius , o ši išvaizda puikiai tinka šiltai ir stilingai atrodyti jūsų vėsiose vestuvėse.

rthrtjjt

Veikiausiai, kad ceremonijos metu dėvėsite nuometą, tad jei ketinate tai daryti dizaineriai siūlo rinktis dramatiškus ilgus žvilgnį prikaustančius nuometus, puoštus gėlėmis, plunksnomis ir kitais elementais.

eyeryhrtjtj

Perlai pasirodė praėjusio sezono vestuvių podiumuose, dizaineriai šias vestuvines puošmenas ir  vėl panaudojo šiais metais . Perlais puoštos apykaklės, rankovės ir net suknelių sagos. Šie brangūs balti akcentai yra puikus būdas pridėti šiek tiek subtilaus ir elegantiško blizgesio išvaizdai .

etyaeryruu

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s