Top 5 vestuvinių suknelių tendencijos 2019 pavasariui

Nors dar tik įpusėjo 2018-ųjų vestuvių sezonas, bet dizaineriai jau siūlo karščiausias naujienas 2019-ųjų metų nuotakoms. Norėtume kartu su Jumis apžvelgti, kas gi bus madinga pavasarį ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį jei norite būti pati madingiausia nuotaka artėjančiais metais.

Ryškios gėles

Jeigu šį sezoną dizaineriai visą dėmesį skyrė didelėms ryškioms puokštėms, tai kitą sezoną jie visa tai perkėlė ant suknelių. Ryškios gėlių aplikacijos, nėriniai, motyvai ar detalės puoš beveik kiekvieną nuotakos suknelę sekančiais metais. Jei esate drąsi nuotaka siūlytume rinktis ryškių spalvų detales iš gėlių, jeigu vis dėlto tai ne Jūsų skonio ir norėtumėte subtilesnės, bet madingos suknelės, tuomet puikiai tiks tradicinės baltos spalvos detalės.

Plunksnos

Jeigu gėlėmis dekoruotas sukneles renkasi labiau romantiškos tradicinės nuotakos, tai ekstravagantiškom mėgstančiom išsiskirti iš minios merginoms tikrai nebus ko liūdėti. Dizaineriai siūlo įvairius suknelių variantus dekoruotus plunksnomis. Tai bus ne tik kelios detalės , bet ir ištisos suknelės padengtos lengvomis pūkinėmis, plevėsuojančiomis plunksnomis. Kiek plunksnų norėsite matyti priklauso tik nuo Jūsų drąsos ir noro išsiskirti.

Raukiniai

Taip taip raukiniai ir dar kartą raukiniai. Nuo mažų iki didelių ant įvairiausio stiliaus ir kirpimo suknelių atrodys ne tik elegantiškai , bet ir įspūdingai. Kiekviena nuotaka su tokia suknele tikrai išsiskirs iš minios ir paliks neišdildomą įspūdį.

Minimalistinės suknelės

Sekantį sezoną bus ypač madingos ir aktualios minimalistinio stiliaus suknelės išsiskiriančios savo siluetu ir medžiaga, be jokių detalių, papuošimų ar nėrinių. Sakysite tai nuobodu ir neįspūdinga, deja klystate, kaip tik tokios suknelės padės pabrėžti Jūsų siluetą ir asmenybę.

Trumpos suknelės

Nesvarbu, ar Jūs norite pademonstruoti savo kojas, ar fantastiškus aukštakulnius, puošni mini arba  konservatyvesnė midi ilgio vestuvinė suknelė yra puikus pasirinkimas. Galite rinktis iš gausybės detalėmis dekoruotų smagių kirpimų ir spalvų suknelių.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s