Vestuvės ant jūros kranto: Ayia Napa

           Planuoti vestuves Lietuvoje, ypač ne sezono metu yra gana sunku – ne tik reikia taikytis prie permainingų Lietuviškų orų, tačiau sezono metu ir kainos perdėtai pakilusios. Tad visada tenka svarstyti ar rizikuoti ir vestuves kelti ne sezono metu ar vis dėl to paskirti didesnį biudžetą ir tikėtis, kad rugpjūčio viduryje neprireiks balto skėčio nuotakai. O ką jau kalbėti apie santuoką ant Baltijos jūros kranto, kai tikimasi švelnaus ir šilto vėjo, karštos besileidžiančios saulės ir tylios bangų mūšos, tačiau visa tai keičia juodi debesys, šalta jūra ir griaustinis, kuris ritasi link ceremonijos ir graudulingai pranašauja lietų… Nors Lietuvos pajūrys nepaprastai gražus, tačiau Kipro paplūdimiai ne ką prastesni, nors negalime kontroliuoti oro sąlygų, tačiau galime garantuoti, jog tikrai nebus netikėtai užklupusios audros!

38132205_10214971072046085_198087619723132928_n

Kipras – tai Afroditės, meilės deivės sala. Pagal legendą, poros susituokusios ant jūros kranto bet kurioje salos vietoje, yra palaimintos pačios meilės deivės ilgai ir laimingai santuokai. Tai viena iš priežasčių, kodėl poros svarsto santuoką įteisinti būtent Kipre. Ar gi ne žavu susituokti pačios meilės deivės akivaizdoje.

Jeigu būsimi sutuoktiniai yra neišsirinkę miesto ir šventės vietos prieš kreipdamiesi pas mus, visada pirmiausia pasiūlome santuoką paplūdimyje, Ayia Napos miesto apylinkėje, Ayia Theklos regione, kur yra vienas iš nuošaliausių paplūdimių dar ne visai atrastas turistų. Žydra jūra, švelnus vėjas, baltas smėlis bei garantuotai saulėtas oras tiesiog kviečia įsimylėjalius susituokti būtent šioje vietovėje.

Paplūdimys yra dekoruojamas pagal jaunųjų norus, be abejonės mūsų komanda turi standartinį dekoracijų paketą – baltų dirbtinių gėlių arka, baltos kėdutės svečiams bei šventinis vestuvių stalukas žiedams pasidėti. Pagal poros pageidavimą, paplūdimys gali būti dekoruojamas pridedant antrąją dirbtinių gėlyčių arką prie medinio takelio ar kaspinėlių kėdėms aprišti, gyvų gėlių dekoracijos ir ko tik širdis geidžia. Teoriškai galime papuošti taip, kaip regite savo svajonėse!

38000370_10214971067925982_6082669612447563776_n

Santuoka paplūdimyje – tai puikus passirinkimas fotosesijos atžvilgiu. Puikos šviesios nuotraukos, mėlyna jūra jau suteiks spalviškumo vestuvinėms nuotraukoms. Mūsų komanda visada siūlo fotografų paketus, kuriuose yra įskaičiota fotosesijos keliose lokacijose ne tik šventės vietoje. Kadangi ceremonija vyksta Ayia Napos apylinkėse, yra daug gražių vietų, kur galima pasidaryti romantišką fotosesiją dviems ir neteks daug laiko praleisti automobilyje – visi nepaprastai gražūs kampeliai išsidėstę 20-ies kilometrų atstumu.

22382402_103517647076471_6359659872048075282_o

Vienintelis vietos trūkumas – vėjas. Kai labiausiai tikiesi vėjuotos dienos ir būni apsiginklavęs prieš vėją nuo galvos iki kojų, kaip tyčia būna kaitri saulė ir jokio vėjalio plaikstančio plaukus. Kadangi Ayia Thekla yra įlankoje, dažniausiai iki pietų šioje vietoje nėra jokio vėjo – ko negalėtume pasakyti apie vėlyvą popietę. Nors tai irgi tik mūsų svarstymai, tačiau visada patariame nuotakoms pasiruošti būsimam dideliam vėjui nei vėliau verkti žiūrint į vestuvines nuotakas, kur veidą slepia plaukų šleifas.

Jeigu turite klausimų, mes visada Jums mielai atsakysime asmenine žinute!

 

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s