Madingiausios temos 2019 vestuvėms

             Visi puikiai žinome, kad išsirinkti vestuvių tematiką gali būti vienas iš sunkiausių planavimo darbų, su kuriuo susiduria kiekviena nuotaka norinti turėti tematines vestuves. Pasirinkę savo svajonių temą, galite drąsiai judėti į priekį su likusiais savo vestuvių planavimo darbais. Tačiau, jei vis dar nežinote, kokią temą rinktis, mes apžvelgėme geriausias, gražiausias ir aktualiausias vestuvių temas 2019-iems metams, tinkančias bet kokiam stiliui ir vietai. Pasinaudokite tuo kaip įkvėpimu savo šventei.

“Rustic” arba užmiesčio stiliaus vestuvės

Ši tema aktuali ištisus metus ir tinka tiek viduje vyksiančiai ceremonijai tiek lauke. Jei manote, kad norėtumėte romantiškų kaimiško stiliaus vestuvių temos, turite įsitikinti, ar jūsų pasirinkta vieta dera su tema. Vertėtų rinktis kaimo sodybas, vynines arba sales turinčias sodus ar esančias šalia miško. Tokio stiliaus vestuvės bus labai romantiškos, jaukios ir intymios. Dekoras turėtų būti minimalus ir natūralus, kas puikiai derės su supančia žaliuojančia gamta.

Šios temos pagrindiniai elementai yra medis, žaluma, natūralus minimalistinis dekoras, atviros plytų sienos ir didelis židinys. Apšvietimui patartina naudoti daugybę žvakių ir žibintų. Paprastos muilinės gubojos kekės gali būti naudojamos kaip vestuvių gėlės, kurios puikiai atrodys užmiesčio vestuvių temos dekore. Norint labiau sustiprinti ‘rustic’ stilių patartina naudoti medžio, virvės elementus dekore, kaip pavyzdžiui vazos ar žvakidės apvyniotos ruda virve.

Šventinis meniu turėtų būti paprastas sukurtas iš sezonių daržovių ir vaisių, o patiekalai įkvėpti tradicijų.

BeFunky-collage (2)

Klasikinės glamūrinės vestuvės 

Ši tema patiks toms nuotakoms, kurios mėgsta klasiką, bet nori išsiskirti spindesiu ir prabanga. Tokio stiliaus vestuvės bus įsimintinos ir romantiškos. Dekoras turėtų būti prabangus, spinditis.

“Viskas arba nieko” – tai turėtų būti Jūsų šūkis.

Šios temos pagrindiniai elementai yra auksas, sidabras, rausvas auksas, blizgesys, marmuras, brangakmeniai. Apšvietimui tiks krištoliniai sietynai. Ieškokite vietos, kuri yra ir spalvinga, ir įspūdinga tiek dydžiu tiek ir interjeru. Tokios vietos kaip muziejaus stiliaus senovines prabangios sales, didžiųjų dvarų ir rumų ar modernios prabanga tviskančios šventinės sales puikiai tiks šiai temai.

Dekore geriausia būtų naudoti daug gyvų gėlių kompocijų, krištolo elementų, prabangių audinių. Spalvinė gama turėtų būti iš vienos spalvos ir jos atspalvių , taip pat deriniai, pradedant nuo ramių brangakmenių spalvų tonų iki ryškių brangiųjų spalvotųjų metalų ir jų derinių.

Meniu turėtų būti rafinuotas su prabangos elementais , bent iš keturių patiekalų.

BeFujtfjfjnky-collage.jpg

“Moody” arba tamsių saplvų vestuvės

Jei tu mėgstate kažkoką neįprasto, tai drąsiai galite rinktis naujausią vestuvių temą – moody. Tokių vestuvių tematinė paletė yra super elegantiška ir dramatiška, unikalių spalvų. Išbandykite tamsiai violetinę, raudoną, tamsiai žalią, pilką, juodą ir rudą, kad pasiektumėte tą ypatingą nuotaiką. Tokia tema ypač tiks rudens sezono vestuvėms.

Dekore turėtų vyrauti juodi ir kitų tamsių spalvų nėriniai ir mediniai elementai, vario, sendinto aukso detalės.  Naudokite tamsias žvakes , vaisius ir uogas, auksinius rėmelius, kad sukurtumėte dekadentinę atmosferą.

Pramoninės vietos ar šventės vietos šalia tamsių girių ir miškų idealiai tinka sukurti itin romantišką atmosferą šių vestuvių tematikai.

Menu turėtų būti iš “sunkesnių” valgių su stipriais ir ryškiais skoniais.

BeFunky-gggd.jpg

Mažos jaukios vestuvės

Jeigu nuotaka ir jaunikis nori atšvęsti tik su tikrai artimais žmonėmis ši tema yra kaip tik jiems . Visas dėmesys natūralioms medžiagoms, atviroms ceremonijos vietoms gamtoje, lemputėms ir jaukiam dekorui. Tokiose vestuvėse paprastai nėra menininkų, bet yra gyva muzika, iš anksto parengti pasirodymai svečiams kaip dovana, skanus maistas. Dažnai nuotaka ir jos mama paruošia visą maistą šventei.

Nedidelis svečių skaičius leidžia pasirinkti bet kokį formatą: nuo klasikinių elegantiškų vestuvių gražiame dvare iki vakarėlio ant stogo. Tai gali būti vestuvės su kepsniu kepimu ir mediniais baldais, laužu ir muzika su gitara. Arba, pavyzdžiui, “anglų sodo” stiliaus vestuvių, kuriose galite surinkti svečius vaizdingame parke ar lauko terasoje, pasimėgauti vynu, skaniais užkandžiais ir vaisiais. Ir, žinoma, niekas neatšaukė klasikinio varianto – užsisakykite restoraną ir turėkite tradicinę vakarienę siaurame artimųjų rate.

Bendravimas tampa pagrindiniu vestuvių centru. Nuotaka ir jaunikis ne tik sėdi prie stalo visą vakarą, priima dovanas ir sveikinimus iš svečių, bet ir svečiai gali šokti ilgiau nei tik 15-20 minučių be specialaus vakaro vedėjo leidimo.  Šios temos privalumas, kad vestuvių scenarijus ir jo formatas tampa individualūs ir įdomūs.

BeFunky-gfgffgggd (1).jpg

Vestuvės be temos

Nesvarbu, ar jūs griežtai nusprendėte neturėti temos, ar tiesiog nepapsisprendžiate, ar tikrai norite turėti temą, tai yra visiškai normalu ir akivaizdžiai labiau populiaru, nei galėtumėte įsivaizduoti! Jūsų vestuvių vakarėlis gali vykti visiškai “rustic” temą atitinkančioje vietoje, o pati ceremoniją ir jos dekoracijos gali būti iš “glam” temos. Svarbiausia, kad tai būtų Jūsų įgyvendinti norai ir svajonės, kad ilgai prisimintumėte šią ypatingą dieną.

BeFughhgfgnky-gfgffgggd.jpg

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s