Sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų mados 2019

Naujieji metai ne už kalnų kaip ir naujas vestuvių sezonas, jeigu Jūsų šventė numatyta ateinančiais metais. Šiandien norėtume kartu su Jumis apžvelgti, kokie žiedai bus madingi 2019-iais metais ir jeigu dar nesate apsisprendę ar išsirinkę savo žiedų, mes tikimės, kad sekančios idėjos įkvėps Jus ar padės pagaliau apsispręsti. Taigi pradėkime:

1. Spalvoti brangakmeniai

Deimantai kaip kažkada pasakė viena įžymi graži moteris yra geriausi merginų draugai, bet tai nereiškia, kad kiti brangakmeniai yra mažiau vertingi ar gražūs. Kadangi vestuviniai  žiedai turėtų atspindėti individualų poros stilių, tai drąsiai  galima pasirinkti ne tradicinį klasikinį deimantą, bet ir kitos rūšies brangakmenį. Tokie žiedai taip pat tiks nuotakoms, kurios nori išsiskirti iš minios. Vienas iš populiariausių 2019 m. atspalvių bus karališkasis mėlynas , kuris atrodo itin ryškiai ir prabangiai šalia baltojo aukso ir deimantų. Nebijokite išbandyti įvairių variantų nuo baltojo aukso deimanto ir safyro derinio trijų akmenų žiedo iki puošnaus turkio spalvos akvamarino išskirtiniam ir nepamirštamam dizainui.

BeFunky-collage (4)

 

2. Unikalaus dizaino

2019 metais vis daugiau ir daugiau porų rinksis pagal specialų užsakymą pagamintus sužadėtuvių ir vestuvių žiedus. Žiedai bus patys įvairiausi nuo unikalaus dizaino iki puoštų zodiako ženklą atitinkančiais akmenimis. Lygiai taip pat, kaip pora nori individualizuoti savo vestuvių dieną, ji taip pat nori pritaikyti savo žiedus, kurie atspindi jų asmenybę, meilę ir istoriją. Nuo formos, tekstūros iki kiekvieno kruopščiai inkrustuoto  akmens vestuvių žiedai turi visiškai atspindėti unikalų ryšį tarp poros.

 

BeFunky-jghjghjfhjcollage

 

3. Rausvojo aukso

Nors rausvojo aukso vestuvinių žiedų tendencija nėra nauja, bet ypač 2019 m. tokie žiedai vis dažniau bus matomi per vestuves, nes jaunos poros mano, kad tai yra unikalus ir šiuolaikiškas pasirinkimas vietoj įprasto tradicinio geltonojo aukso arba dažniausiai pasirenkamo baltojo aukso žiedų. Rausvojo aukso žiedai yra šiuolaikiški, elegantiški ir ypač gražiai atrodo  ant šviesios ar lengvai rusvos odos atspalvio savininkės piršto. Taigi, nesunku suprasti, kodėl ši tendencija vis dar populiari.

BeFunky-jgeeryhhjghjfhjcollage

4. Skirtingos apdailos ir metalų mišinių

Kartais poros negali sutarti, ar jų vestuviniai žiedai turėtų būti blizgūs arba matiniai, rausvojo ar baltojo aukso? Kitais metais tokių nesutarimų nebekils, nes vestuviniai žiedai su skirtinga apdaila ir skirtingų metalų deriniu bus itin populiarūs. Ši unikali, lanksti ir moderni šiuolaikinė vestuvinių žiedų tendencija taip pat simbolizuoja,  kad santuoka yra dviejų žmonių vienybė, nepaisant jų skirtumų – būtent tai, ką ir turėtų simbolizuoti.

BeFunky-jgghfhfhgeeryhhjghjfhjcollage.jpg

 

5. Kriaušės formos deimantas

Nors apvalūs ir smaragdo formos deimantai visada bus traktuojami kaip klasikiniai ir tradiciniai, kai kurios formos tampa populiarios skirtingais laikotarpiais. Šiuo metu mes matome, kad kriaušės formos deimantas yra pats madingiausias ir lengva suprasti, kodėl. Šios formos brangakmenis pailgina pirštus ir atrodo vienodai grakštus, tiek vienas, tiek puoštas ornamentu arba šoniniais akmenimis. Standartinis kriaušės formos deimanto smailusis galiukas, nešiojamas nukreiptas į vidų, į Jus, tačiau kai kurios nuotaikos yra linkusios nešioti atvirkščiai.  Bet koks nešiojimo būdas yra gražus. Toks žiedas netiks toms nuotakoms, kurios dažnai dirba rankomis, nes žiedo galiukas gali lengvai kur nors užsikabinti.

BeFunkyrtuujsj-jgghfhfhgeeryhhjghjfhjcollage

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s