Jaunikių kostiumų tendencijos 2019-iems

Dažniausiai visas dėmesys yra skiriamas nuotakai ir jaunikis nustumiamas į šalį. Visi puikiai žino, kad niekas taip nepuošia vyro , kaip geras kostiumas. Šiandien mes kaip tik norėtume atkreipti dėmesį į madų tendencijas jaunikių aprangoje šiais metais, nes vis dėl to be jų drąsos ir pirmo žengto žingsio nebūtų ir visų vestuvių organizavimo ir šurmulio.

  1. Prigludę su siaurėjančiomis kelnėmis kostiumai

Jei jaunikis gali didžiuotis savo vyriška figūra jam puikiai tiks šiuo metu visur madingas “slim fit” kirpimo kostiumas. Tokio tipo kostiumas tik dar labiau pabrėš plačius galingus pečius ir V formos figūrą. Taip pat norint būti ypač madingam galima užlenkti kelnių galus. Toks sprendimas suteiks daugiau žaismingumo visam įvaizdžiui.

befunfffffktdrgywjjjjjfsf-collage

2.Ryškūs ir originalūs kostiumai

Drąsiems ir ryškiems jaunikiams vertėtų atkreipti dėmėsį šiais metais į ryškių spalvų ar netradicinių medžiagų kostiumus.  Populiariausi atspalviai bus tokie,  kaip violetinė, bordo ar tamsiai mėlyna. Iš medžiagų galėtume išskirti velvetą ir tvidą.

befunfffffkywjjjjjfsf-collage

3. Trijų dalių kostiumas

Taip taip neišblėstanti klasika vis dar bus aktuali ir šiais metais. Kostiumų stilistika bus ryški ne tik kirpimais, bet ir spalvų deriniais bei medžiagų tekstūra. Nepriekaištingai pritaikytas ir individualiai pasiūtas kostiumas padės ne tik jaustis užtikrintai šią svarbią gyvenimo dieną , bet ir tikrai privers ne vieną nuotaką įsimylėti iš naujo.

befunfffffkywjjfsf-collage

4. Languotos liemenės

Viena iš ryškiausių ir netikėčiausių tendencijų šiais metais bus languotos jaunikio liemenės. Tokį variantą siūlome rinktis drąsiems ir originalumo siekiantiems jaunikiams. Toks liemenės ir kostiumo derinys nustebins ne vieną svečią ir net pačią jaunąją tuo atveju jei ji iki pat vestuvių dienos nebus mačiusi jaunikio kostiumo. Buvimas dėmesio centre tikrai garantuotas.

hh

5. Kitaip suderinta apranga 

Tie laikai, kai vyrai turėjo derintis prie nuotakų, o pabroliai prie pamergių seniai praėjo.  Šiais metais vieninteliai elementai , kurie derės tarpusavy bus jaunikio ir pabrolių apranga. Tokios detalės kaip vienodi kaklaraščiai ar pabrolių kaklaraščių spalva atitinkanti jaunikio kaklaraštį ir kostiumą ar liemenę.

hhtuyui

6. Gėlėti motyvai ir raštai

Norite išsiskirti, bet ryškių spalvų kostiumai Jums nepriimtini ir Jūs verčiau rinksitės klasikinį juodą ar mėlyną kostiumą? Ne bėda, drąsūs raštai padės pagyvinti visą įvaizdį ir  atskleisti žaismingą Jūsų pusę bei asmenybę. Gėlėtas ar kitokių raštų pavyzdžiui taškuotas kaklaraištis ar marškiniai ar kitos detalės kostiume tikrai leis palikti neišdildomą įspūdį.

hhtuyuiyy

7. Baltas švarkas 

Ši tendencija primena madas iš senų gerų holivudo filmų. Toks variantas yra puikus pasirinkimas vestuvėms vykstančioms vasarą ar vakare. Nenorite visiškai balto švarko, galite jį pagyvinti kitos spalvos atlapais pavyzdžiui nemirtingos klasikos derinys yra baltas švarkas su juodais atlapais.

hhtuyuiyyuuu

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s