Vestuvinių tortų mados ir idėjos 2019-iems

Kai pradedate planuoti vestuves pirmi dalykai, kurie iškart ateina į galvą ir tampa pirmais punktais darbų sąraše, jei žinoma vestuves nusprendėte planuoti patys, o ne patikėti profesionalams,: suknelė, kostiumas, žiedai, salės ir transporto nuoma, šampanas, vaišės. Dažnai vestuvinis tortas paliekamas paskutinės minutės sprendimui. Šiandien mes su Jumis norėtume pasižvalgyti po vestuvinių tortų pasiūlą ir tendencijas būtent šiems metams.

1.Juodos spalvos tortai

Visiškai juodos spalvos ar tik su juodos spalvos elementais puikiai tiks prie daugumos temų ir atrodys prabangiai ir išskirtinai jei dar bus panaudojami įvairių metalų atspalviai kaip aukso ar vario.

BeFunky-collage (2)

2. Tortų analogai

Nesate saldumynų mėgėjai ir Jums prie širdiems mieliau kiti užkandžiai – ne bėda. Šiais metais galėsite pamatyi daug alternatyvų tradiciniams skoniams ir tortams. Vienas iš tokių variantų gali būti tortas iš Jūsų mėgiamų sūrių.

BeFunfsky-collage.jpg

3. Vieno aukšto tortai

Kadangi minimalizmas karaliaus dauguma šių metų vestuvių, tai bus puikiai juntama ir renkatis vestuvinį tortą. Dažniausiai bus pasirinkti vieno aukšto su minimaliomis dekoracijomis.

BeFunfsky-cohfhfhllage

4. Geometrinių formų tortai

Kaip ir visame vestuvių dekore, taip ir vestuviniame torte bus matomos geometrinių formų tendencijos. Tokie tortai atrodys itin originaliai ir madingai. Viena populiariausių formų bus šešiakampis. Šešiakampė forma yra savaime akį traukianti, tačiau šią tendenciją galite padaryti padaryti dar labiau įspūdingesnę pridedėdami metalo detales, marmurinius raštus arba gėlių akcentus.

BeFunky-m,,kk,collage

5. Spurgų tortai

Nenorite tradicinio torto, bet taip pat, kad alternatyva nekainuotų didžiosios dalies Jūsų biudžeto. Siūlome spurgų tortus, kurių populiarumas ženkliais išaugs šiais metais. Kokias spurgas pasirinksite su glajumi ar įdaru ar tiesiog paprastas viskas priklauso nuo Jūsų vaizduotės.

BeFunky-m,,kk,collage (1)

 

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s