Vestuvinių suknelių tendencijos 2020-iesiems

Šių metų vestuvių sezonas jau prasidėjo, o madų dizaineriai jau žvelgia į sekančius metus ir siūlo visiems besidomintiems kelias pagrindines naujoves, kurias matysite ne tik žinomų žmonių socialinėse paskyrose, bet ir artimųjų bei draugų šventėse, kurie linkę žengti koją kojon su mados pasauliu. Šiandien mes norėtume apžvelgti mūsų dėmesį labiausiai atkreipusias vestuvinių suknelių naujoves 2020- iesiems metams.

  1. Vestuvinis švarkas

Lengvo kirpimo švarkai vis labiau užkariauja mūsų visų drabužines ir ši tendencija bus puikiai juntama ir vestuvinės aprangos pasaulyje. Dizaineriai siūlo rinktis baltos ar lengvai kreminės spalvos atspalvius. Drąsesnėms nuotakoms patariama vietoj tradicinės suknėles rinktis suknelę-švarką arba paties švarko rankovės gali būti iš nėrinių. Taip pat dizaineriai rekomenduoja tokius švarkus suveržti diržu, kuris dar labiau pabrėš liauną liemenį. Toks vestuvinės aprangos variantas tik nuotakoms, kurios mėgsta minimalistinį klasikinį stilių ir tokia apranga leis lengvai keisti įvaizdį visos šventinės dienos metu.

Untitled collage.jpg

         2. Kažkas melsvo

Visi  žino populiarų pasakymą, kad Jūsų vestuvėse turėtų būti kažkas mėlyno, dizaineriai būtent šią idėją siūlo pasinaudoti kuriant savo šventinį įvaizdį. Pastelinės mėlynos ir kūdikių mėlynos spalvos atspalviai buvo ryškiausi atspalviai, kuriuos dizaineriai panaudojo savo nuotakų suknelėms kurti  (išskyrus tipišką baltą ar grietinėlę)naujausiuose savo kolekcijų pristatymuose. Pastelinės mėlynos spalvos paletė yra gana subtili, tačiau pakankamai ryški, kad išsiskirtų iš tradicinių spalvų.

hfghfh.jpg

      3. Suknelės su permatomom detalėmis

Suknelės su permatomomis detalėmis suteikia ypatingo žavesio ir seksualumo jaunosioms, kurios išdrįsta pasirinkti būtent tokio tipo suknelę savo ypatingai dienai. 2020-aisias vyraus klasikinės kūno ir baltos spalvos suknelės su daugybę permatomų lengvų nėrinių ir blizgančių elementų.

rtqet.jpg

   4. Suknelės su rauktomis apykaklėmis 

Sostų karai vienas populiariausių televizijos serialų visame pasaulyje. Gal būtent jo įkvėpti dizaineriai siūlo karalienės Elizabetos laikų apykaklę su raukiniais. Aišku dizaineriai nebūtų dizaineriai jei nepateiktų savo originalaus ir modernaus žvilgsnio šiam mados elemantui. Tokio tipo suknelės tiks eklektiško stiliaus megėjoms , kurios nori pasijusti karališkomis nuotakoms.

yrtyry.jpg

5. Vestuvinis kostiumas su šleifu

Nuotakos vis dažniau vietoj tradicinės suknelės renkasi kelnių kostiumus ar kombinezonus , bet tai nereiškia, kad turite atsisakyti šleifo.  Tokie dizaineriai kaip Gracy Accad, Oscar de la Renta ir Sébastien Luke parodė kaip galima pritaikyti, aptemptas kelnes su moderniu nuotakos šleifu.

Untitled collagrtutyiiie

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s