Top 5 spalvos 2020-ųjų metų vestuvėms

Nėra vieno atsakymo, kokios turėtų būti vestuvės, nes visos poros yra skirtingos. Vienintelis dalykas, kurį reikia padaryti, yra įsiklausyti į save ir nebandyti būti kažkuo, kuo nesat, bandant nustebinti svečius. Vestuvės turėtų atitikti Jūsų norus ir svajones. Šiandien norėtume aqpžvelgti kelias madingas spalvas 2020-ųjų metų vestuvėms

  1. Persikinė- švelniai oranžinė spalva

Ši spalva bus labai aktuali visoms poroms, kurios švęs savo vestuves vasaros sezono metu. Švelni persikinė spalva yra šilta ir ne tokia ryški kaip oranžinė ar raudona, tai suteiks daugiau subtilumo ir rafinuotumo Jūsų šventei.

eturutdu

2. Violetinė su rausvu atspalviu

Jei jums nepatinka rožiniai ir violetiniai tonai siūlome atkreipti dėmesį į šį tamsiai violetinės ir rausvos atspalvių mišinį. Spalva labai sodri ir tiks labiau vestuvėms, kurios vyks rudens ar žiemos metu.

shdjjxtkghck

3. Prigesinta švelniai mėtinė

Gaivi, švelni ir puikiai tinkanti pavasario ir vasaros vestuvėms mėtinė spalva. Dizaineriai kitam sezonui siūlo rinktis neįprasto ryškumo mėtinę spalvą, o atvirkščiai švelnų prigesintą šiltų atspalvių variantą.

hsfhfhfgh.jpg

4. Sidabrinė

Tie, kurie nemėgsta ryškių spalvų, turi puikią alternatyvą, kuri tikrai nepaliks nei vieno abejingo. Rafinuota pilka spalva su perlų blizgesio atspalviu, suteiks šventei elegantiškumo ir prabangos jausmą. Jeigu norite derinti kelias spalvas tai drąsiai galite rinkti lengvai rausvos spalvos atspalvius arba, priešingai, tamsius mėlynus ar ultravioletinius, kurie taps puikia pora šiam tyliam atspalviui.

hchkhjklk

5. Melsvi atspalviai

Nepriekaištingo skonio pavyzdys – dizaino triumfas vienos spalvos dominavime arba derinant keletą panašių atspalvių. Melsvi tonai naudojami visur pradedant vestuvių kvietimais svečiams, stalo servetėlėms, baigaint salės papuošimu. Kiekvienu atveju pasirenkami harmoningi atspalviai padės sukurti jaukios ir elgantiškos šventės įspūdį. Toks spalvų variantas tiks pavasario ir vasaros vestuvėms.

sdgdzgdfg.jpg

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s