Jaunikių kostiumų tendencijos 2020-aisiais

Šiandien norėtume apžvelgti kelias jaunikių kostiumų tendencijas kitiems metams, kurios tikimės kai kuriuos įkvėps, o ne apsisprendusius padės apsispręsti.

Netradicinės spalvos

1.jpg
Nors juodi smokingai ar juodi vestuviniai kostiumai yra įprasti jaunikių pasirinkimai (o mėlynas vestuvių kostiumas – beveik dešimtmetį), tendencija yra ieškoti kitokių spalvų savo 2020-ųjų jaunikio drabužiams. Burgundiška ir žalia – spalvos, kurios yra populiarios šiuo metu, ir tikimasi, kad ši tendencija stiprės kartu su kitomis neįprastomis vestuvių kostiumo spalvomis.

Languoti kostiumai

2.jpg

Ši tendencija grasina tapti neginčijamu 2020 metų lyderiu. Languoti kostiumai pristatomi „Fendi“, „Trussardi“, „Etro“ kolekcijose. Taip pat ne prastesnė pozicija yra klasikinio kostiumo su linijomis ir abstrakcijomis – tokia apranga pirmauja Vivienne Westwood, Valentino, GiorgioArmani kolekcijose.

Tvidas

3.jpg

Galbūt tvido kostiumai niekada iš tikrųjų neišeis iš mados. Pasinaudokite proga įtraukti šį madingą ir “rustic” stiliaus audinį į savo 2020-ųjų jaunikio kostiumų variantų sąrašą. Tvido tendencija pasiekė aukščiausią tašką 2017 m., tačiau ji ir toliau suteiks stilingą įspūdį jūsų jaunikio kostiumui per visą 2020 m. Apsvarstykite tvido liemenes jums ir jūsų pabroliams, kad sukurtumėte nuotaiką “rustic” stiliaus vestuvėms.

Išskirtinis švarkas

4

Nors kai kurios vestuvių poros renkasi madingus klasikinius vienos spalvos kostiumus, kai kurioms tapo populiaru rinktis paprastas kelnes ir jaunikiui paryškinti išskirtinį švarką . Nesvarbu, ar tai drąsūs atspaudai, langučiai, ar paprastos spalvos švarkas su smulkiomis detalėmis, išsiskiriantis švarkas tampa svarbiu kai kurių porų pasirinkimu, nes jis yra linksma, tačiau vis tiek moderni detalė.

Aptempti figūrą išryškinantys kostiumai

5

Vyrai, kurie gali didžiuotis savo figūra, dažniausiai pasirenka būtent tokį savo kostiumų stilių, nesvarbu, kokia proga.Pagrindinis šių 2020 m. vestuvių kostiumų elementas yra tai, kaip jie atrodo ant kūno.Turėtų būti jausmas, kad audinys gerai aptempia. Tai ir yra šio stiliaus esmė. Jei visiškai  užsegant švarką pastebite kai kurias raukšles, reiškia: dydis neteisingas. Aptempto stiliaus vyriškų vestuvių kostiumų, tinkamų 2020 m., švarkai siekia šlaunų vidurį. Tai verta žinoti jei nenusprendėte, kad norite trumpesnio modelio.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s