Ką rengtis mamai vestuvėms?

Artėjant vestuvėms, nuotakos ir jaunikio motinos dažnai padeda organizuoti ceremoniją, pokylį, pramogas, dalyvauti ieškant nuotakos ir jaunikio aprangų. Tačiau ne mažiau svarbu bus tai, kaip jos pačios atrodys šventėje. Galų gale, tėvai beveik visada yra šalia, o suknelės, kuriomis vilkės nuotakos ir jaunikio mamos pritraukia ne mažiau dėmesio nei jaunųjų apranga. Šiandien norėtume apžvelgti ką dizainerai ir kiti madų guru siūlo rinktis mamoms, kurios dalyvauja vestuvėse.Kai svečiai drąsiai gali rinktis, ką vilkės, mamos privalo pasirūpinti, kad jų apranga būtų stilinga ir mading, kartais tai gali tapti tikru galvos skausmu todėl tikimės, kad šie keli patarimai ir idėjos įkvėps ar net palengvins nelengvą užduotį randant tinkamą variantą.

Išsirinkite spalvą

Pirmiausia nuspręskite, kokia bus audinio spalva, iš kurios bus jūsų suknelė. Spalvų schemoje geriau nekartoti nuotakos suknelės atspalvio. Tai taikoma ne tik nuotakos motinos suknelei, bet ir visiems svečiams, pakviestiems į šventę. Juodos ir raudonos spalvos jums taip pat netiks, nors šias spalvas galima derinti spalvų bloke. Daugeliui moterų, nesvarbu, kokia jų plaukų spalva, yra tinkami mėlynos arba violetinės spalvos atspalviai. Galų gale, mėlynos spalvos paletė yra labai įvairi: švelniai mėlyna, mėlyna, rugiagėlių mėlyna, indigo, violetinė, žalsvai mėlyna, akvamarino, levandos – pasirinkimas yra tiesiog platus. Ir spalva kilni. Turėdami tokią įvairovę, tikrai rasite savo spalvą, o jūs atrodysite šventiškai. Būkite atsargesni renkantis iš žalios ar geltonos, iš šių spalvų paletės geriau pasirinkti kuo ramesnius tonus. Auksinis ir juodas audinys – šią parinktį taip pat reikėtų atidžiai apsvarstyti, kad neatrodytumėte pompastiškai. Jei planuojama tradicinė ceremonija, atspalvis turėtų būti elegantiškas ir prislopintas, o ne per daug ryškus. Jei vestuvės turi teminį atspalvį, žinoma, suknelė turėtų atitikti šią taisyklę. Ir net kai jau pasirinkote spalvą, dar kartą pažvelkite į save „iš šono“.

1.jpg

Apsisspręskite dėl stiliaus

Kai išsirinkote spalvą sekantis žingsnis būtų nuspręsti, kokio stiliaus norite. Kiekviena moteris turi savo figūros ypatybes. Todėl suknelės stiliaus pasirinkimas yra individuali tema.Pavyzdžiui, jei mama išsiskiria nuostabia figūra, tada trapecijos formos stilius jai puikiai tiks. Visoms motinoms tinka ir graikų stiliaus suknelės. Tai padės vizualiai paslėpti trūkumus (vizualiai ištempti figūrą, pailginti kojas). Reikėtų atsiminti, kad suknelė turėtų būti ne tik atitinkamo dydžio, bet ir audinio priklausomai nuo sezoniškumo. Jei moteris turi ploną ir elegantišką juosmenį, tuomet reiktų pabrėžti šį faktą. Kai moteris turi gražų biustą, ji gali sau leisti elegantišką, ne gilią iškirptę. Tačiau pagrindinė sąlyga išlieka kuklumas ir etiketo laikymasis. Toliau matysite kelis papuliariausius siluetu ir stiliaus pavyzdžius.

2.jpg

Universalus A formos siluetas

A-silueto modeliai tinka visų tipų figūroms, daro siluetą moterišką, o proporcijas – harmoningas.

3.jpg

Futliaro stiliaus suknelė

Daugumai moterų visada tinka elegantiškas ir atsargus tiesus kirpimas. Pritaikius tokiai suknelei tinkamus aksesuarus, galite gauti išskirtinį įvaizdį.

4.jpg

Būkite išradingos

Dėvėti suknelę yra puiku, bet ne visiems. Vestuvių apranga tapo laisvesnė nes vestuvės dabar vyksta ne tik bažnyčioje, bet ir paplūdimuose, miesto rotušėse ir restoranuose ar  kalnų viršūnese , laukuse ir valtyse. Apsvarstykite vestuvių vietą, laiką, pobūdį ir bet kokius kultūrinius ar religinius papročius, tačiau jei norite dukters vestuves įamžinti vilkėdami vieno peties kombinezoną,  be petnešėlių floristinę ir lengvą suknelę ar gražią tuniką su dailiomis kelnėmis ir lengvomis basutėmis – tiesiog darykite tai. (Žinoma, nepamirškite to pirma pasakyti nuotakai).

5.jpg

Pasirinkimas atsižvelgiant į figūrą: kaip išsirinkti aprangą nuostabioms moterims

Daugelio moterų, kurių formos peržengia visuotinai priimtus standartus, klaida yra suknelių atmetimas ir pasirinkimas abejotinos spalvos beformių kostiumų. Žinoma, ilgos aptemptos suknelės taip pat nebus tinkamos, nes jos dar labiau paryškins visus figūros trūkumus. Pirmas dalykas, kuriuo reikia pasirūpinti didesnėm moterimis, yra ilgis. Jūs neturėtumėte eiti toli nuo kelių vidurio, nes šis ilgis bus idealus apatinei aprangos daliai. Rankų pilnumą galima paslėpti ilgomis rankovėmis. Labai geras pasirinkimas yra trijų ketvirčių rankovė, kuri ne tik uždengs problemines rankų vietas, bet ir suteiks elegancijos kartu su ja. Geriau, kad suknelės siluetas būtų pusiau įliemenuotas. Reikės atsisakyti lengvų ir judančių audinių, nes jie negalės palankiai pabrėžti figūros. Tas pats pasakytina ir apie raukšles su raukiniais, nes jie prideda nereikalingą tūrį.

6.jpg

Forma pagrįstas pasirinkimas: pabrėžiant eleganciją

Lieknoms moterims yra daug lengviau pasirinkti aprangą, nes jos praktiškai neribotos. Vienintelis dalykas, kurio reikia vengti, yra per trumpas ilgis, nepakelkite aukščiau kelio, nes net ir esant idealiems parametrams, jūs atrodysite vulgariai. Lieknos moterys gali sau leisti eksperimentus su iškirpte ant nugaros, iškirptes, atidengti ar uždengti pečius.

7.jpg

Kada ir kur ieškoti aprangos?

Mūsų vestuvių ekspertų teigimu, jūs turėtumėte pradėti ieškoti savo suknelės ne vėliau kaip prieš tris mėnesius iki vestuvių, kad būtų laiko specialiems užsakymams ir pakeitimams. Galite pasirinkti, ar jūsų suknelės ieškosite universalinėse ar specializuotose parduotuvėse, tačiau nepamirškite tradicinių vestuvių salonų. Daugelis turi variantų ir nuotakos motinai! Įprasta, kad nuotakos motina pirmiausia perka suknelę, o paskui savo pasirinkimu dalijasi su jaunikio mama. Jaunikio motinai taip pat gali prireikti specialių užsakymų ir pakeitimų, todėl būtinai skirkite pakankamai laiko tai padaryti iki vestuvių. Motinų suknelės neturėtų sutapti (nebent to nori nuotaka), tačiau jos turėtų viena kitą papildyti. Atminkite, kad kartu fotografuosite daugybėje nuotraukų, o vienintelis asmuo, kuris turėtų išsiskirti, yra nuotaka.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s