Liopetro: pajusk tikrąjį Kipro žavesį

Įsikūrusi Kouklia kaime, vos 15 minučių nuo istorinio Pafoso miesto, pavadinimu “Liopetro”. Įspūdinga vietovė apsupta žydinčių sodų, sukurta iš akmens ir medžio, iš kurios atsiveria puiki panorama į Viduržemio jūrą – nuotabi vieta tiek civilinei, tiek simbolinei, tiek bažnytinei santuokai. Visiškai privati valda, atokiau nuo smalsių poilsiautojų žvilgsnių, “Liopetro” siūlo išskirtinumą Jūsų vestuvių dienai bei pajusti kaimišką, tradicininę Kipro aplinką.

Afroditės apskritimas – tai viena iš vietų, kur galima susituokti civiline santuoka ar atnaujinti santuokos įžadus. Toje pačioje vietoje galima užsisakyti ir vestuvinę vakarienę – aukščiausios klasės vyrėjai sukurs vestuvinį meniu pagal Jūsų pageidavimus. Visoje “Afroditės apskritimo” vietoje yra išdėstytas smulkių lempučių apšvietimas – sutemus, galime garantuoti – tai viena romantiškiausių vestuvių vietų Kipre.

Dzeuso aikštė pritaikyta vidutinio dydžio vestuvėms. Ši aikštė apsupta žydinčių levandų, pastatyta iš akmens ir apsupta žydinčių sodų, iš kurios atsiveria nuostabūs vaizdai. Iškilmingas stalas jaunavedžiams, mediniai pailgi stalai bei medinės bistro kėdės puikiai tinka prie kaimiško vietos stiliaus, tad ir papildomų dekoracijų reikia minimaliai. Puikiai tinka lauko gėlių puokštės su alyvuogių šakelių bei džiovintų smilgų akcentais, didelės baltos žvakės ar natūralaus šilko papuošimiai kėdėms.

Paslaptingas sodas puikiai tinka vestuvių vakarienei tiek žiemos tiek vasaros laikotarpiu. Paprasta, bent ne prasta vieta, apsupta akmeninėmis sienomis bei augalų dekoracijomis sukuria intymią aplinką.

“Liopetro” vietovė iš viršaus

Tai ne tik ceremonijos ar vestuvių vakarienės vieta. Šis tradicinis kompleksas taip pat turi kambarį jaunavedžiams, kur pora gali pasiruošti ar persirengti vestuvių vakarienei. Jeigu norite privatumo bei susituokti tradicinėje aplinkoje Kipre, nedvejokite – Vestuvės Kipre tik su Mediterranean Escape pasirūpins, kad Jūsų vestuvių diena būtų tobula.

El. Paštas: vestuveskipre@gmail.com

Kontaktinis telefonas: +35799853154 (CY), +35797747633 (CY)

Blog‘as: https://vestuveskipre.com

Facebook tinklalapis: https://www.facebook.com/vestuveskipre/

 Instagram paskyra: @vestuveskipre

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s