Vasilias Nikoklis Inn: žavinga ir kaimiška vieta vestuvėms

Vasilias Nikoklis Inn įsikūręs vaizdingame Diarizos slėnyje, Pafoso regione. Kaimiška aplinka yra ideali vieta atsipūsti nuo kasdieninių rūpesčių  –  telieka mėgautis grynu oru ir įspūdingu kalnų vaizdu net ir pro Jūsų  kambario langą. Tai galėtų būti puiki privati erdvė Jūsų vestuvių ceremonijai bei šventinei vakarienei. Alyvuogių giraitės šalia Vasilias Nikoklis Inn  ir vešli augalija suteikia galimybę vietiniams užauginti, o jų svečiams – tiesiog mėgautis  vietinio maisto gamyboje naudojamais ingredientais –  šviežiai spaustu alyvuogių aliejumi ir šviežiomis daržovėmis.

Vidinis kiemelis šventinei vakarienei

Vasilias Nikoklis Inn gali pasigirti 8 puikiais miegamaisiais, o  nuotakos apartamentai tiesiog pribloškiantys. Kambariuose rasite viską, ko galėtų prireikti nuostabiai Jūsų viešnagei. Keliuose iš aštuonių kambarių gali įsikurti didesnės šeimos. Tad jeigu Jums norisi  šventės su artimiausiais draugais ir šeimos nariais – ši vieta kaip tik Jums!

Puiki vieta vestuvių ceremonijai –  Vasilias Nikoklis Inn kiemelis. Intymi aplinka, visiškas privatumas – jau pati vieta  yra nepaprastai graži ir gaivi, todėl didelių dekoracijų nereikalaujanti. Ši kaimiška užeiga  gali priimti  apie 90 svečių.

Šventinė vakarienė galėtų vykti tiek sodelyje, tiek šalia baseino.  Jums pasiūlys išsirinkti keletą variantų iš kaimiško stiliaus kėdžių bei specialia technologija sendintų stalų. Maistas ir gėrimai yra tai, kuo šios vietos savininkai ypač didžiuojasi. Vietiniai namų gamybos vynai (laimėję dešimtis tarptautinių apdovanojimų), patiekiami šalia  tradicinio vietinio maisto, kuriam gaminti naudojami tik šviežiausi ir tik vietinių ūkininkų produktai. Vasilias Nikoklis Inn patiekalai – tai tobuli tradiciniai receptai.

Išsirinkti vestuvių vietą nėra paprasta net ir savo gimtajame krašte, o ką jau kalbėti apie svetur planuojamas. Jeigu Jums priimtinas kaimiškas vestuvių stilius, Kipre yra keletas unikalių vietų, kur  galima sukurti puikią, intymią, romantišką aplinką.  Vasilias Nikoklis Inn – tobuliausia iš šių vietų

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s