2021 metų tendencijos

Dabartinė situacija pasaulyje nuvylė ne vieną porą, kuriems teko atšaukti arba perkelti vestuves vėlesniam laikui. Šiandien siūlome praskaidrinti rutiną ir pasižvalgyti, kokios tendencijos vyraus 2021 metais – galbūt tai įkvėps ne vieną iš Jūsų vėl džiaugtis vestuvių planavimu.

Eko vestuvės

Šiuo metu, kai stengiamės gyventi ekologiškai, dabar labiau nei bet kada poros ieško būdų, kaip atsakingai atšvęsti savo vestuves. Vestuvėms reikia daugybė įvairiausių akcentų: dekoracijų kaip konfeti ar gėlės, vestuvinės dovanos, kvietimai, ženklai, numeriukai ir vietų kortelės ir kt. Visi šie aksesuarai kainuoja, o daugelio, ypač šiai dienai, šių akcentų negalima panaudoti ar padovanoti. Tad puikiausia būtų sumažinti nereikalingų akcentų kiekį bgei stengtis būti kuo ekologiškesniems. Tokias minimalias ir aplinkai nekenkiančias vestuves matysite vis dažniau sekančiais metais.

Išvykstamosios ceremonijos

Kiekviena išvykstamoji ceremonija yra unikali ir savaip jauki. Ceremonijos su įspūdingais vaizdais ar neįprastose vietose bus itin populiarios 2021 metais, kitaip tariant vestuvės užsienyje pasieks pačią populiarumo viršūnę. Šios ceremonijos yra skirtomos į du tipus – pora romantiškai pabėga nuo visų ir pasidaro šventę tik sau ir kai pora pakviečia tik artimiausius kartu atšvęsti vestuvių dieną bei kartu paatostogauti.

Mažos vestuvės

Vestuvių tendencijų sąrašo viršuje yra maži susibūrimai. Kviesti visus ir įtraukti įvairius dalykus į savo šventės dieną nebėra madinga, nes poros renkasi intymesnes, prasmingesnes šventes su artimiausiais ir brangiausiais žmonėmis. Tai reiškia, kad poros gali išleisti savo biudžetą mažesnei grupei ir svarbiausia, kad tokia ceremonija taip pat leidžia nuotakai ir jaunikiui praleisti kokybiškesnį laiką su kiekvienu svečiu, todėl tai yra viena iš jos tendencijos populiarėjimo priežasčių.

Vestuvės su įspūdingu dekoru

Naujos vestuvių tendencijos siūlo mažinti svečių skaičių, bet tai dar nereiškia, kad turite mažinti ekstravaganciją. Kaip tik visiškai priešingai. Nenuostabu, kad viena iš naujausių vestuvių tendencijų bus įspūdingos dekoracijos. Įsivaizduokite nustebusius svečius veidų kai juos pasitiks didžiuliai balionai ar įspūdingo dydžio dekoracijos, kurios tikrai ne vienam atims žadą ir paliks neišdildomą įspūdį.

Bohemiško stiliaus vestuvės

Nesuderinti indai bei įrankiai, atpalaiduojanti atmosfera ir neutrali spalvų paletė vis dar tebėra ir bus populiari sekančiais metais ir mes tuo džiaugiamės! Kodėl gi neparodžius savo asmenybės ir nepasilinksminus sukuriant bohemiško stiliaus vestuves! Dulkėti atspalviai, sodrus žalumynai, aukso geltonumas, marmuro akcentai ir moderni kaligrafija bus verti ne vienos instagramo nuotraukos!

Tropinės tematikos vestuvės

Čiupkite savo “pina colada” ir pakalbėkime apie vestuves atogrąžose! Kokia ryški tendencija, kuri bus populiari kitais metais. Paplūdimio ceremonijos, šventinės vakarienės lauke ir ananasų bei palmių lapų akcentai tikrai suteiks jūsų vestuvėms vasarišką bei ryškų stilių.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s