2021 metų vestuvinių suknelių tendencijos

Dauguma jaunavedžių tikisi, jog vestuvės yra tarsi riba, po kurios prasidės kitoks, šeimos kūrimo gyvenimas. Tai turėtų būti fantastiška ir nepamirštama diena. Vestuvinė suknelė yra viena iš pagrindinių vestuvių diskusijų tema. Kas bus madinga 2021 metais? Pažiūrėkime kartu.

Minimalizmas

Jūs žinote posakį – kartais mažiau yra daugiau. Tai skamba kaip tiesa net jūsų vestuvių dieną! Jei šiuo metu ieškote savo svajonių vestuvių suknelės, galbūt jaučiate spaudimą pasirinkti stilių su įmantriais karoliukais, nėriniais ar kitomis puošmenomis nuo galvos iki kojų – tai jūsų vienintelė galimybė gyvenime viską išmėginti, tiesa? Bet neskubėkite to daryti. Mes norime jums pasakyti, kad norint atrodyti nuostabiai, nereikia blizgučių, tiulio ar beprotiškų raukinių (nebent jūs to norite), nes rinkoje yra daugybė minimalistinių vestuvių suknelių, iš kurių galite rinktis. Tobulas kirpimas, viena spalva ir elegantiškos linijos yra klasikinių vestuvių suknelių pagrindas Meghan Markle ir Carolyn Bessett-Kennedy dvasioje. Tokie vaizdai visada bus aktualūs, o nuotraukose po 50 metų jie atrodys stilingai ir harmoningai.

Kaspinai

Dideli kaspinai visada buvo princesių suknelių dalis mėgstamiausiuose Volto Disnėjaus animaciniuose filmuose. Mes galime manyti, kad tokiu atveju grįžta tradicinė mada, todėl dizaineriai dosniai puošia vestuvines sukneles prabangiais didžiuliais kaspinais, pagamintais iš subtilaus šifono ar organzos. Kaspinai yra stulbinantis būdas paversti ką nors paprasčiausio kažkuo prašmatniu arba padaryti jau įmantrią suknelę dar įspūdingesne. Priekyje, nugaroje ant nugaros ar arčiau klubų – pasirinkite vietą, kuri jums bus patogi.

Pūstos rankovės

Per pastaruosius kelis sezonus 80-ųjų ir 90-ųjų ankstyvojo dešimtmečio nostalgija įsiskverbė į madą įvairiomis formomis. Mes žinome, kad vestuvinės suknelės su milžiniškomis rankovėmis skamba kaip senų laikų mada – jūsų atmintyje greičiausiai iškils vaizdai jūsų mamos, tetos ar močiutės vestuvių nuotraukų prieš daugelį metų – ir mažai kam „Disney“ princesės. Tačiau per didelės apimties rankovės nebėra senoviškas praėjusių dešimtmečių stilius. Tiesą sakant, mes čia norime pranešti, kad didelės rankovės yra oficialiai pritaikytos ir modernaus pavidalo – nuo aptakių, Viktorijos laikų įkvėptų rankovių iki subtiliai išpūstų pečių. Puikių rankovių tendencija pasiekė ir vestuvių madą, todėl nenuostabu, kad dizaineriai nusprendė paįvairinti savo tradicinę stilistinę techniką. Nuleista pečių linija ir ilgos rankovės, koketiškai atidengiančios tik riešus ar net visai parodančios tik šiek tiek delno – tokios linijos atrodo labai švelniai ir jausmingai.

Mini suknelės

Šis siluetas atrodė visiškai netinkamas vestuvių įvaizdžiui, tačiau būtent šį stilių dauguma merginų pasirenka antrajai nuotakos suknelei. Naujausios tendencijos yra suknelės iki kelių ar trumpesnės, kurios gali būti tokios pat prašmatnios ir modernios kaip maxi ar midi variantai. Šiuolaikiškos, lengvos ir patogios, jas galima nešioti visą vestuvių dieną arba naudoti kaip antrą suknelę vakaro priėmimui – idealiai tinka šokti naktį. Be to, trumpesnė suknelė gali būti tokia pati universali: su aukštomis iškirptėmis, išpūstomis iškirptėmis, ilgomis rankovėmis, trumpomis rankovėmis, klasikiniais kirpimais, siuvinėjimais ir pagražinimais – kiekvienam dizainui priduodami unikalų stilių.

Kelių sluoksnių ar pakopų sijonai

Kiekviena mergaitė svajoja tapti princese, o tokia proga suteikiama jos pačios vestuvėse. Šią dieną visų svečių akys bus nukreiptos į nuotaką, o jaunikis bus patenkintas savo įvaizdžiu. Daugelis merginų pasirenka daugiapakopę vestuvių suknelę su dideliais sijonais, ir tai yra pateisinama: šis stilius turi daug privalumų ir padės sukurti moterišką, subtilų ir romantišką pasakos princesės įvaizdį. Mada greitai keičiasi kiekvieną dieną, o dizaineriai savo kolekcijose pristato naujus, originalius modelius. Tačiau populiariausi variantai išlieka tūrintįs kelių pakopų sijonas. Šiuolaikinė nuotaka gali pasirinkti nuostabius modelius “Princesės”, “undinės” stiliumi, tiesiu kirpimu arba su įdomia asimetrine apatine dalimi, grindų ilgiu ir kitais. Dešimtys subtilių organzos ar tiulio sluoksnių – štai kaip šiuolaikiškai atrodo tradicinės princesės suknelės. Giambattista Valli, Monique Lhuillier ir Oscar de la Renta pabrėžė šią detalę savo kolekcijose. Jei norite būti karaliene savo vestuvėse, tuomet tikrai negalite apsieiti be puikios suknelės su daugiapakopiu sijonu.

Kaip matote, vestuvių mada nestovi vietoje, nors atrodo, kad joje yra kur kas mažiau išraiškos priemonių nei pačiame haute couture ar netgi pre-a-porte. Šiuolaikiniams dizaineriams pavyksta rasti tokių stilistinių idėjų, kurios anksčiau nuotakos ir jaunikio įvaizdyje atrodė visiškai neįmanomos. Pavyzdžiui, pūstos rankovės, akivaizdžiai įkvėptos dabartinėmis madų tendencijomis, atrodo tokios prašmatnios ir tobulos, kad norisi ištekėti tiesiog čia ir dabar, vien tik tam, kad būtų galima išbandyti šį nuostabų įvaizdį.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s