Vestuvių užsienyje privalumai

Diskutuojate dėl santuokos užsienyje? Pažvelkime į keletą svarbiausių priežasčių, kodėl turėtumėte organizuoti vestuves užsienyje.

Nuotaka Darja. Paphos, Kurion

Netradicinės vestuvės. Jeigu norite, kad Jūsų vestuvės būtų unikalios ir įsimenamos, galbūt nenorėsite eiti tradicinės santuokos bažnyčioje ar baltos suknelės keliu. Santuoka užsienyje siūlo įvairiausių skirtingų kultūrinių bei tradicinių galimybių, pavydžiui, graikai turi tokią tradiciją kuomet pora šoka pirmąjį šokį, svečiai priseginėja pinigus prie nuotakos! O Prancūzijoje nuotakos vestuvių dieną ilgai maudosi vonioje, kad nuplautų bet kokias buvusių meilužių mintis. Jeigu ieškote savo vestuvių dienai kažko unikalaus, vestuvės užsienyje kaip tik Jums!

Urtės ir Aivaro vestuvės

Biudžetas. Prieš keletą metų vestuvės užsienyje skambėjo labai prabangiai ir tikrai ne visos poros sau tai galėjo leisti. Dabar jau niekam nepaslaptis, jog švęsti vestuves užsienyje yra kur kas pigiau nei rengti šventę savo šalyje. Surengti vestuves sodyboje, ant ežero kranto su nakvyne svečiams gali jaunavedžiams kainuoti virš 20 tūkstančių eurų, o vestuvių užsienyje vidutinė kaina svyruoja apie 4000 tūkstančius eurų, o tai net 5 kartus pigiau! Dabar net kas penkta pora yra linkusi organizuoti vestuves užsienyje: oro linijos traukia mažomis skrydžių kainomis, o viešbučiai siūlo patrauklius jaunavedžių kambarius už neįtikėtinai mažą kainą.

Unikali patirtis. Vestuvės užsienyje Jums ir Jūsų mylimam žmogui sukurs įvairias galimybes mėgautis vestuvių diena, kurių Jums paprastai nebūtų švenčiant vestuves namuose. Po ceremonijos galėsite nusifotografuoti krištolo skaidrumo Viduržemio jūroje, ar surengti šampano staliuką su vaišėmis ant balto smėlio ir stebėti kaip leidžiasi saulė horizonte. Šios unikalios galimybės sukurs ilgalaikius ir žavingus prisiminimus.

Vestuvės Kipre

Vieta. Viena pagrindinių priežasčių, kodėl poros galvoja apie vestuves užsienyje tai yra vengti liūdnai pagarsėjusių, temperamentingų orų. Net jei ir užsisakote vestuves vasaros laikotarpyje, vis tiek sunku numatyti kokie bus orai ir ar nelis Jūsų ceremonijos dieną. Juk netikėtai Gegužės mėnesį Lietuvoje prisnigo, tai ko galime laukti Rugpjūčio mėnesį? Geriau nespeliokite, o pradėkite planuoti vestuves šalyje, kur blogo oro tikimybė visai nedidelė.

Draugai ir šeima. Planuojant vestuves užsienyje, viena sunkiausių užduočių yra pakvietimai. Ką pakviesti, o ką ne? Norėtumėte tik keletos artimiausių draugų vestuvių ceremonijoje ir nežinote kaip elgtis? Santuokos užsienyje pranašumas tas, jog ji leidžia pakviesti mažesnę ir artimesnę draugų bei šeimos narių grupę.

Parašykite mums laišką į vestuveskipre@gmail.com arba susisiekti telefonu +35797747633 išsamesniai informacijai. Taip pat mūsų organizuotas vestuves galite peržiūrėti instagrame arba facebooke.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s