Vestuvinių tortų tendencijos 2021 metams

Naujoms vestuvių tendencijoms reikia daug laiko – vienos keičiasi greičiau, kitos lėčiau, o kai kurios metai iš metų keičiasi tik truputi. Viena vestuvių sričių, kuriose tendencijos ateina ir išeina greičiausiai yra tortų skoniai bei papuošimai.

Vestuvių torto dienos, kai buvo gausus vaisių pyragas, padengtas storu marcipanu ir kietu glaistu, jau seniai praėjo! Nors, sakydami, vaisių pyragas, kaip viena iš tendencijų, vėl ima populiarėti. Tai yra naujų tendencijų esmė, dažniausiai yra peržiūrima tai, kas buvo madinga anksčiau, bet pridedamas šiuolaikiškas interpretavimas.

Taigi kokie vestuviniai tortai bus mading 2021-aisiais? Norėtume jums pasiūlyti keletą tendencijų, kurios bus matomos daugumoje vestuvių ir švenčių.

Tortai su gėlių papuošimais

Matysite daug tortų puoštų cukrinėmis arba gyvomis gėlėmis. Taip pat yra daugybė alternatyvų šviežioms gėlėms (kurios gali būti labai brangios). Vaflinės popierinės gėlės yra puiki cukraus gėlių alternatyva. Dar kaip variantas gali būti džiovintos gėlės. Džiovintos gėlės, tokios kaip rožės ir levandos, gali atrodyti gražiai ir maloniai kvepėti.

Dramatiški juodi vestuviniai tortai

Juodas vestuvių tortas gali atrodyti pribloškiamai ir tikrai suteiks tą dramatišką įspūdį, ypač jei nenorite visiškai teminių vestuvių, bet norite, kad būtų šiek tiek išskirtinų detalių. Jei nenorite juodos spalvos, tuomet rinkkitės įdomias ir neįprastas faktūras, pavyzdžiui, betono ar akmens efektą. Toks tortas paliks įspūdį ne vienam svečiui.

Spalvingi vestuviniai tortai

Visada buvo madinga naudoti vestuvių pagrindinės spalvos juostelę aplink torto pagrindą kaip akcentą. Bet kodėl apsiriboti tik juostele? Šiais laikais glajus gali būti bet kokios spalvos, apie kurią tik galėtumėte pagalvoti. Taip pat galite piešti ant tortų. Akvarelės efektu puošti vestuviniai tortai tampa vis populiaresni.

Šokoladiniai tortai

Jei dar neseniai vestuvių tortai buvo tik šviesių atspalvių, tai madingi tortai 2021 vėl bus gaminami iš tamsių spalvų, kuriuose gausu šokolado ir rudos mastikos.Tamsūs šokolado tortai, skirti vestuvėms, geriausiomis europietiško kepimo tradicijomis, atrodo labai originaliai, atsižvelgiant į subtilų vestuvių dekoravimą, papildantį iškilmingą stalą ryškiu ir ypač skaniu akcentu.

“Pliki” tortai

Vienas iš neįprastų konditerijos gaminių dizaino variantų – pliki vestuviniai tortai yra aktualiausi būtent vasarą. Nepadengti kremu ar mastika, sluoksniai atrodo glaustai ir santūriai. Plikus tortus dažnai matysite puoštus švelnių atspalvių gėlėmis arba vaisiais ir uogomis.

Parašykite mums laišką į vestuveskipre@gmail.com arba susisiekti telefonu +35797747633 išsamesniai informacijai. Taip pat mūsų organizuotas vestuves galite peržiūrėti instagrame arba facebooke.

One Comment Add yours

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s