Vestuvės užsienyje: kaip pasiruošti vestuvinei fotosesijai

Artėjant vestuvių dienai nuotakos vis labiau ima jaudintis dėl savo įvaizdžio, dekoracijų, svečių, taip pat dėl vestuvinės fotosesijos – juk visos akimirkos bus įamžintos! Kad padėtumėme poroms pasiruošti vestuvinei fotosesijai, paruošėme keletą patarimų, kurie padės natūraliai atrodyti prieš kameras.

Tinkama vestuvinė suknelė

Kadangi vestuves švęsite užsienyje, tuomet daug laiko praleisite lauke – galbūt dėl patogumo norėsite praleisti “sunkias”sunkneles ir ilgus nuometus ypač jeigu Jūsų fotosesija vyks natūraliame kraštovaizdyje. Mes siūlome lengvas, laisvai plasdančias sukneles, su kuriomis Jums bus lengviau vaikščioti, o ir atrodysite įspūdingai su minimalistine suknele, jeigu Jūsų vestuvių ceremonijos vieta bus ant jūros kranto.

Apgalvokite detales

Tam tikros detalės kaip nuotakos bateliai, puokštė, žiedai, kvepalai ar tos smulkmenos, kuris Jums yra svarbios gali labai gražiai būti įkomponuotos į vestuvinę fotosesiją. Šios detalės padės papasakoti Jūsų meilės istoriją. Tačiau nepersitenkite, juk fotosesijos metu būtent Jūs turite būti pačiame centre.

Pozavimas

Daugeliui porų vestuvinė fotosesija būna pirmoji. Ne visi mes esame modeliai, todėl kai kurioms poroms prieš fotografą pozuoti yra sunku ir galite atrodyti labai nenatūraliai. Ką turėtumete daryti? Paprasta! Pasiruoškite Jums patinkančių nuotraukų sąrašą, pabandykite pažiūrėti internete ir išsirinkite keletą Jums patikusių fotosesijų. Taip pat pasikliaukite fotografu – juk jie puikiai išmano savo darbą!

Fotosesijos vieta

Prieš rezervuodami vestuvių datą užsienyje, ko gero apžiūrėjote įvairias vietoves fotosesijai. Pirmiausia savęs reikėtų paklausti, kokiame fone labiausiai norėtumėte fotografuotis ir kas labiausiai tinka Jūsų vestuvių temai – ar tai kalnai, miškas, jūra, smėlis, o gal miesto gatvės? Pasidalinkite mintimis su fotografu ir atkreipkite dėmesį, ką profesionalų komanda Jums gali pasiūlyti – juk niekas taip gerai nežino vietų kaip vietinis gyventojas.

Laikykitės atokiau nuo naujų grožio produktų ar procedūrų

Stenkitės nenaudoti naujų, dar neišbandytų produktų ypač ant veido bent jau likus savaitei iki vestuvių fotosesijos. Neeksperimentuokite – tai gali sužlugdyti visą vestuvių dienos džiaugsmą! Taip pat jei keliaujate į šiltus kraštus, nepamirškite pasirūpinti geru apsaugančiu kremu nuo saulės. Joks makiažas nepaslėps įraudusios odos, tad būkite atsargūs!

Jeigu Jums kyla klausimų dėl vestuvinės fotosesijos ir esate neužtikrinti ko būtent norite, siūlome pakalbėti su fotografu – patarimai ir ilgametė patirtis padės Jums apsispręsti ir mėgautis vestuvine fotosesija.

Parašykite mums laišką į vestuveskipre@gmail.com arba susisiekti telefonu +35797747633 išsamesniai informacijai. Taip pat mūsų organizuotas vestuves galite peržiūrėti instagrame arba facebooke.

One Comment Add yours

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s