2021 metų tendencijos: jaunikių apranga

Vyriško vestuvių kostiumo pasirinkimas yra ne mažiau atsakinga užduotis nei išsirinkti nuotakos suknelę. Nepaisant paprastų vestuvių populiarumo, kai vyrai tiesiog vilki šortus ar kelnes su marškinėliais, vestuvių kostiumas išlieka nepakeičiama klasika. Dizaineriai dirbo prie 2021 m. naujovių pristatydami madingus įvairių spalvų, stilių kostiumus, modelius, kurie puikiai atrodys kiekvienose vestuvėse. Jei atsižvelgsite į visas 2021 m. mados tendencijas ir suprasite vestuvių kostiumų pasirinkimo 2021 m. taisykles, jaunikio stilius bus nepakartojamas.

Klasikinis kostiumas

Pradėkime nuo to, kad lyderiauja pasirinkime klasikiniai kostiumai, o ne smokingai. Vestuvių kostiumo jaunikiui variantai, kuriuose nėra švarko, nėra tokie reti. Tai ypač aktualu karštą vasaros dieną. Švarką galima sėkmingai pakeisti liemene ar įspūdingomis petnešomis. Jei pasirinksite nuostabią ryškią spalvą, jie taps pastebima puošmena. Nesivaržykite pasiraitoti rankovių. Atkreipkite dėmesį, kad švarko nebuvimas reikalauja atidesnio požiūrio į marškinių pasirinkimą. Klasikinė balta spalva šiuo atveju atrodys nuobodžiai. Taigi fantazuokite!

Boho stilius

Boho stilius kitaip vadinamas “Bohemian chic”. Tai tapo madinga, įskaitant vestuvių madą XXI amžiaus pradžioje. Šis stilius apima etninius elementus, leidžia ryškias spalvas ir ekscentrišką išvaizdą. Pagrindinis dalykas, kuris išskiria jaunikio kostiumą boho stiliumi, yra natūralių audinių pasirinkimas. Švarkas nėra privalomas elementas. Liemenė yra daug labiau tinkamas elementas. Jei vis tiek nuspręsite dėvėti švarką, jis turėtų skirtis nuo kelnių tiek tekstūra, tiek spalvų gama.

Madingi audiniai

Pamirškite apie tvidą ir liną kaip kostiumų audinius. Juos pakeitė naujos medžiagos, įskaitant aksomą, kuris suteikia aristokratišką vestuvių kostiumo įspūdį. Pagal ciklinės mados įstatymą „a la 80“ tendencija grįš 2021 m., todėl vyrai atrodys prabangiai. Tiems, kurie nori sukurti paprastą, bet elegantišką vestuvių įvaizdį, stilistai rekomenduoja įsigyti džinsinį kostiumą. Jie yra patrauklūs dėl patogumo ir universalumo. Jie yra populiarūs ir tiks bet kokio stiliaus vestuvėms. Džinsas, pasižymintis lengvomis spalvomis su minimaliais aksesuarais, tinka paprastoms vestuvėms, o su paryškintais akcentais (su paryškinta spalva ar medžiagų kontrastu) bus tinkamas ir elegantiškai šventei.

Madingos spalvos

Nors vestuvių kostiumas yra gana tradicinis, jis nebūtinai turi atrodyti griežtai ir primityviai. Šiuolaikiniai modeliai leidžia jaunikiui pasirinkti kostiumą kiekvienam skoniui. Taip pat bus daug ryškių ir sodrių atspalvių, kurie tinkamai suderinti, atrodys neįtikėtinai elegantiškai ir šventiškai. Populiariausi vestuvinių kostiumų atspalviai 2021 metais: balta, alyvinė ir giliai mėlyna. Šios spalvos yra madingos, nes jos bus puikiai derinamos su butoniere ir nuotakos puokšte, kuri dažniausiai būna subtilių pastelinių spalvų. Mados dizaineriai siūlo daugybę kitų vertų spalvų. Tiek pilka, tiek bordo spalvos bus taip pat populiarios. Juoda ir ruda yra klasika, kuri niekada neišeina iš mados. Mėlyna ir tamsiai mėlyna yra ypač populiari šiais laikais. Kostiumą gali sudaryti keli mėlynos arba pilkos spalvos atspalviai. Balti marškiniai pabrėš spalvos gylį. Peteliškę ar kaklaraištį galima bus pasirinkti labiau prislopintais tonais. Šokolado spalvos kostiumą galima pabrėžti aksesuarų ar įdomių faktūrų audinių sąskaita. Pilki tonai nebus tokie populiarūs. Bordo, taip pat tamsiai žalios spalvos, atrodys ypač įspūdingai, jei kostiumą papildys kontrastingos detalės.

Madingi raštai

Jei yra vienas raštas, būdingas daugeliui vyrų, renkantis kasdienius drabužius, tai yra geometrinis. Tačiau labai neįprasta matyti jį ant vestuvių kostiumų! Bet kadangi bus madingas praktiškumas, tokie raštų variantai bus matomi dažnai. Geometrija karaliaus labiau nei bet kada, nes piešinys taip pat bus labai drąsus, vyraus visoje jaunikio aprangoje, išskyrus marškinius. Gėlių atspaudai taip pat bus, nes jie puikiai atrodo ant mėlyno ir juodo fono.

Tikimės, jog šie patarimai Jums padės išsirinkti tinkamą kostiumą vestuvių ceremonijai!

Parašykite mums laišką į vestuveskipre@gmail.com arba susisiekti telefonu +35797747633 išsamesniai informacijai. Taip pat mūsų organizuotas vestuves galite peržiūrėti instagrame arba facebooke.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s