15 dalykų, kuriuos pamirštate planuodami savo vestuves

Yra milijonas ir vienas dalykas, apie kuriuos reikia nepamiršti, kai planuojate savo vestuvės. Planuoti vestuves – tiek dideles, tiek mažas – gali būti nepaprastai sudėtinga, ypač kai bandote tai darytį dirbdami visą darbo dieną. Vestuvių planavimas iš esmės nėra lengvas dalykas. Turi būti apgalvota tiek daug detalių, tiek daug žmonių, tiekėjų ir logistikos, todėl tikrai nėra sunku kartais kažkokią detalę pamiršti. Šiandien norėtume išskirti svarbiausius dalykus, kuriuos galbūt pamiršite planuodami savo vestuves. Mes tikime, kad šis sąrašas padės jums nepamiršti.

 1. Pasirūpinkite savo vestuvių svečių ir pamergių, bei pabrolių pervežimu, jei vestuvės vyksta ne jūsų šalyje. Jie dažniausia tūri būti anksčiau ceremonijos vietoje, nei jaunikis ir nuotaka.
 2. Turėkite planą, tuo atveju jei būtų blogas oras. Daugelis porų pamiršta turėti planą B, jei būna blogas oras. Kartais neatsižvelgiama į tai, kad bus karšta ir saulėta, stiprūs šaltas vėjas ar net lietus. Tuo atveju jei ceremonija vyksta lauke nuotakos turėtų žinoti vidutinę temperatūrą ir orą tos vietos, kur vyks ceremonija, kad galėtų žinoti , ko realiai tikėtis ir susitarti, kas nutiks, jei oras bus ne idealus.
 3. Turėkite papildomas vietas ceremonijoje. Atsižvelkite į tai, kad žmonės natūraliai nesėdi vienas šalia kito, taigi jums visada reikės maždaug 20 kėdžių daugiau nei yra žmonių.
 4. Žinokite, kada nusileis saulė. Saulėlydis yra labiausia trokštama fotografijų valanda ir tai gali būti laikas, kai jūsų vestuvių fotografas norėtų su jumis padaryti fotosesiją, kad paskui jūs turėtumėte stebuklingai gražias nuotraukas, todėl ceremonijos ir šventės laiką reikėtų planuoti atitinkamai.
 5. Patikrinkite, ar jūsų svečiams nėra alergijos maistui ar nėra kažkokių kitų apribojimų. Būtinai atkreipkite dėmesį į visus svečius, kurie turi alergiją maistui arba yra vegetarai ar veganai, pateikite savo maisto tiekėjui ir aptarnaujančiam personalui sąrašą, pažymėdami, kur sėdi visi šie svečiai.
 6. Pakalbėkite su visais tiekėjais apie galimus viršvalandžius. Net jei nemanote, kad norėsite pasinaudoti šia galimybe, niekada negalite žinoti, kaip jausitės tą vakarą. Geriau sužinoti, kokie bus papildomi mokesčiai iš tiekėjų, tokių kaip jūsų didžėjus, aptarnaujantis personalas, salės savininkų, kur vyks jūsų šventė.
 7. Turėkite atsarginių drabužių persirengimui, niekada negalite žinoti, kas gali nutikti šventės metu. Būtinai supakuokite mažą maišelį ir patikėkite savo draugui ar šeimos nariui, kad esant reikalui galėtumėte jį gauti.
 8. Sudarykite savo didžėjui sąrašą dainų, kurių nereikia groti. Nors galbūt kruopščiai suplanavote savo tėvo ir dukters šokių dainą ir šventės dainas, didžėjus gali jus nustebinti ir su daina, kurios tikrai nenorėtumėtė girdėti per savo vestuves.
 9. Nepamirškite renginio apšvietimo. Apšvietimas tikrai padeda sukurti nuotaiką ir jaudulį vestuvėse, užtikrina, kad visas šventės dekoras atrodytų kuo puikiausiai.
 10. Pasirūpinkite savo (jaunavedžių) pervežimu po šventės. Vestuvių dieną būtinas transportas, tačiau dažnai nuotakos pamiršta, kad reikia suorganizuoti važiavimą iš šventės į kitą paskirties vietą, nesvarbu, ar tai būtų jų namai, viešbutis ar net oro uostas. Retai būna, kad pora pati vairuoja vestuvių dieną, jei galvojate, kad tiesiog tokiu atveju pasinaudosite taksi paslaugomis, bet ar tikrai norėsite važiuoti taksi vilkėdamos vestuvinę suknelę?
 11. Apsvarstykite svečių skaičių, kai pateiksite galutinį maitinimo užsakymą. Poros visą laiką pamiršta pridėti save prie svečių skaičiaus.
 12. Užsisakykite viešbučio kambarių bloką. Jei sulaukiate svečių iš užmiesčio, būtinai nustatykite kambarių bloką. Daugelis viešbučių siūlo penkių ar daugiau kambarių blokus. Turėdami viešbučio kambarių blokus, jūsų svečiai gaus nuolaidą (jums tai nieko nekainuos) ir bus garantuoti kambariai.
 13. Jei šventę planuojate be vestuvių planuotojos ar dekoratorės pagalbos paskirkite ką nors, kas surinks dovanas, dekorą ir asmeninius daiktus.
 14. Turėkite šiek tiek daugiau pinigų savo vestuvių biudžete. Garantuota, kad turint papildomų pinigų, nei buvo planuota, jums pavyks sumokėti paslėptus mokesčius ar kitas netikėtas išlaidas. Mes rekomenduojame naudoti apie 5% viso jūsų biudžeto kaip atsargą, kad padengtumėte nenumatytas išlaidas.
 15. Valgykite maistą ir gerkite vandenį. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, kurį nuotakos pamiršta, yra valgymas. Jūsų vestuvių diena yra labai užimta ir kelią daug streso . Būtinai pavalgykite gerus pusryčius ir gerkite daug vandens. Planuodami vestuvių dienos planą, įsitikinkite, kad turite laiko užkandžiams.

Parašykite mums laišką į vestuveskipre@gmail.com arba susisiekti telefonu +35797747633 išsamesniai informacijai. Taip pat mūsų organizuotas vestuves galite peržiūrėti instagrame arba facebooke.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s