Vestuvės užsienyje: patarimai šventės planavimui

Svajojate apie vestuves užsienyje? Šiandien pateiksime 10 patarimų, į ką reikėtų atsižvelgti planuojat vestuves užsienyje. Jeigu nusprendėte vestuves organizuoti svetimoje šalyje, tuomet pradėjote rinkti informaciją, kuriose šalyse galima susituokti legaliai, o kuriose tik simboliškai. Kai išsirenkate kurioje šalyje norėsite susituokti, tuomet galimai prasideda nedidelė panika – ar ieškoti vestuvių planuotojo, o gal vestuves organizuotis patiems? Atsipalaiduokite, ir pabandykite surinkti kuo daugiau informacijos šalyje, kurioje tuoksitės. Jei pasirinkote vestuvės užsienyje, tuomet turėsite kur kas intymesnę ceremoniją su mažiau svečių (tikėtina) nei švenčiant “namuose”, taip pat juk galėsite mėgautis vestuvėms ir medaus mėnesiu tuo pačiu metu. Tikimės, jog šie patarimai padės Jums lengviau planuotis vestuves:

 • Pasirinkite Jums su prisiminimais susijusę vietą jei tai įmanoma, tačiau nepamirškite pasižiūrėti ar toje vietovėje pavyks suorganizuoti vestuves. Žavus paplūdimio miestelis, kuriame atostogavote praeitą vasarą gali netikti, jei jame yra tik vienas viešbutis, o gal nėra specializuotų vestuvėms skirtų vietų romantiškai atmosferai sukurti.
 • Įsitikinkite, kad suradote planuotoją ar koordinatorių, kuris specializuojasi būtent renginių organizavime vietovėje, kur vykstate. Kad išvengtumėte be reikalingo streso, visuomet geriau yra kreiptis į profesionalą, nei organizuojant patiems, tačiau galite pabandyti ir patys surinkti visą informaciją – tokiu atveju nusiteikite praleisti valandų valandas telefono skambučiams, bandydami įveikti kalbos barjerą ar priimdami sprendimus dėl gėlių ir ceremonijos vietos būdami toli. Tad nusamdykite ekspertą bent jau koordintuoti savo vestuvių dieną.
 • Bandykite sumažinti dekoro biudžetą įtraukdami vietinius dekoro elementus – tarkime, Kipre galima pagalvoti apie alyvuogių šakeles ir vynuogių lapus, o Tailande apie egzotiškas gėles ar augalus atogrąžose. Tas pats galioja ir maistui – jeigu vakarienę darysite vietiniame restoranėlyje su vietine virtuve tuomet tai bus pigiau nei vakarienė europietiško stiliaus virtuvėje.
 • Be abejonėsbūtų puiku jei galite aplankykite išsirinktą ceremonijai vietą dar prieš vestuves ( apie 3-4 menėsiai ar net daugiau). Jei tokios galimybės neturite, atvykę į šalį, kurioje tuoksitės, iš karto aplankykite ceremonijos vietą – visai kitomis akimis pamatysite vietą, kurioje prisieksite amžiną meilę, taip pat dar turėsite laiko pakeisti/pridėti/atimti dekoracijas, kurias jau esate užsisakę. Jeigu norite pamatyti ceremonijos vietą prieš derinant dekoracijų paketą, taip pat galite suderinti su vestuvių planuotoja padaryti virtualų pasivaikščiojimą ceremonijos vietoje.
 • Pasistenkite svečius pakviesti kuo anksčiau. Tai yra labai svarbu, nes kai kuriems Jūsų svečiams reikės pateikti atostogų prašymus gal anksčiau nei Jums, bei daugumai patinka planuoti atostogas anskčiau, o ne paskutinę minutę. Taip pat svarbu skirti artimiausiam ir brangiausiam asmeniui daugiau laiko paskaičiuoti, ar jie gali susimokėti kelionės į Jūsų ceremoniją ir šventę išlaidas.
 • Pabandykite visus apgyvendinti viename viešbutyje, kuriame kaina yra prieinama. Jei kaina viešbutyje yra aukšta, tuomet suraskite pigesnį variantą toje pačioje lokacijoje, tačiau tiek svečiai tiek pora yra linkę apsigyventi kartu dėl patogumo ir laiko praleidimo kartu.
 • Jei nuspręsite užsisakyti kai kurias paslaugas iš savo šalies kaip fotografas ar videografas, turėkite omenyje, jog turėsite padengti jų kelionės ir apgyvendinimo išlaidas. Pabandykite derėtis iš anksto ir pasiskaičiuokite ar tikrai verta užsisakinėti ir atsivešti kai kurias paslaugas iš “namų” – juk visuomet galima rasti alternatyvų.
 • Jiegu mėgstate dideles, puošnias sukneles, pagalvokite ar jos tiks vietai, kurioje tuoksitės. Pabandykite įsiviazuodti kokio stiliaus vestuvė suknelė tiktų prie ceremonijos vietos. Kvėpuojantys audiniai geriausiai tiks karštose, drėgnose vietose. Lengvi nėriniai atrodys stulbinančiai sanutokai ant jūros kranto, o puošni pūsta suknelė labiau tiktų ceremonijai viloje.
 • Niekada nepakuokite savo suknelės į bagažo skyrių su kitais asmeniniais daiktais. Visada paruoškite savo suknelę į rankinį bagažą, net jei tai reiškia, kad reikia ją sulankstyti. Įsitikinkite, kad viešbutis, kuriame gyvensite, gali apsirūpinti suknelės išlyginimu garais arba paprašykite pasirūpinti vestuvių planuotojos surasti specializuotą vietą, kurioje rūpinasi vestuvinės suknelės paruošimu.
 • Nepamirškite papildomų išlaidų. Jei viską padaryti teisingai, vestuvės užsienyje gali kainuoti ne daugiau ir net mažiau, nei surengti jas namuose (žinoma, atsižvelgiant į tai, kur gyvenate). Vis dėlto yra papildomų išlaidų, kurios gali “išlysti” – papildoma veikla svečiams, transportas, maistas Jums ir Jūsų šeimai. Sudarykite realų biudžetą ir atsižvelkite į visas papildomas išlaidas.
   

Parašykite mums laišką į vestuveskipre@gmail.com arba susisiekti telefonu +35797747633 išsamesniai informacijai. Taip pat mūsų organizuotas vestuves galite peržiūrėti instagrame arba facebooke.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s