Nissaki restoranas – populiariausia 2021 metų vestuvių šventės vieta

Visai šalia Ayia Theklos paplūdimio ir populiariausių Sirenos ar Votsalo ceremonijos vietų įsikūrusiame Nissaki restorane galite užsisakyti privačią vakarienę ant restorano stogo arba sode su nepakartojamu vaizdu į Viduržemio jūrą bei Ayia Theklos salą.

Vieta. Nissaki restoranas apie 5km nutolęs nuo Ayia Napos miesto centro.

Kainos. Jeigu užsakysite vakarienę, Jums nepriskaičiuos vietos mokesčio. Vakarienės kaina nuo 40€ svečiui, o atviras baras su vietinės gamybos gėrimais – nuo 35€ svečiui. Vakarinė šventės dalis paprastai trunka apie keturias valandas.

Dekoras. Restoranas pasirūpins stalais ir kėdėmis baltais apvalkalais. Kitos dekoracijos derinamos su restoranu ir su dekoratoriumi pagal jaunavedžių pageidavimus.

Privalumai. Privatumas – patogi vietos lokacija, neaukštos kainos, nuostabus vaizdas į Viduržemio jūrą.

Trūkumai. Bus reikalingas transportas sugrįžti po šventės (teiraukitės savo vestuvių planuotojos), jeigu neišsinuomavote vilos Ayia Thekloje. Šis restoranas yra labai populiarus, todėl nėra lengva rasti laisvą pageidaujamą datą.

Parašykite mums laišką į vestuveskipre@gmail.com arba susisiekti telefonu +35797747633 išsamesniai informacijai. Taip pat mūsų organizuotas vestuves galite peržiūrėti instagrame arba facebooke.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s