2021-ųjų metų vestuvinio makiažo tendencijos

Makiažo tendencijos, kurios niekada neišeis iš stiliaus. Pagrindinė nuotakos klasikinio vestuvių makiažo taisyklė yra vengti „ryškių“ provokuojančių atspalvių. Geriau teikti pirmenybę natūralioms spalvoms: pavyzdžiui, grietinėlės, rožinės, persikų ar šviesiai rudos spalvoms.

Nematomas makiažas

Populiariausia ir vis auganti mūsų matyta tendencija yra makiažas kai jūs atrodote, kad esate be makiažo. Tai taip pat gali būti interpretuojama su daugybę skirtingų įvaizdžių ir aspektų, nes kiekvienas apie makiažą turi savo supratimą ir su juo jaučiasi skirtingai. Kiekvienas žmogus turi skirtingus bruožus ir tai, ką jie nori paslėpti ar pabrėžti. Mūsų asmeninis pasirinkimas yra „Oda ir akys“ , nes jie daro didžiausią įspūdį visai išvaizdai.Nuotakos turės švytinčią, natūralią, drėgną ir sveikai atrodančią odą su daug subtilesniais kontūrais.

Dūminis akių makiažas su natūraliomis spalvomis

Šio tipo makiažas visada buvo ir bus aktualus ir kiekvienai nuotakai leis jaustis gerai! Tačiau bus madingi bus ne tamsūs, juodi ar pilki atspalviai, bet labai švelnūs, tokie kaip rudi, rusvi, rausvi. Norėdami turėti švytintį ir ryškesnį įvaizdį, dauguma rinksis blizgesnius atspalvius ir vis mažiau – matinius.

Drėgnų lūpų efektas

Kas gali geriau suteikti blizgesį ir spindesį nei blizgiu padengtos lūpos? Mes juos jau matėme praėjusių sezonų vestuvėse, tačiau tik 2021 m., nuotakos kurs įvaizdį su drėgnom lūpom. Be to, laikydamiesi šios tendencijos, visada galime suteikti tokių spalvų, kaip koralų, rausvai raudonos ar pastelinės rožinės atspalvius. Dėl gaivaus prausto veido efekto!

Raudonos lūpos

Klasika, kaip visada išlieka populiarumo viršūnėje, kaip mes matėme su daugeliu dizainerių. Tankios lūpų dažų tekstūros raudoni lūpų dažai pagražins ne vieną klasikinį makiažą pasirinkusią nuotaką. Nepaisant to, jūs galite padaryti jūsų akis išraiškingas arba tiesiog naudoti šiek tiek tušo ir akių kontūro pieštuką.

Spindintys šešėliai

Toms, kurios nori spindėti ryškiau nei žvaigždės, savo akių ir lūpų makiažui turėtumėte pasirinkti gražius blizgius, su blizgučiais dažus. Toks makiažas atrodys daugiau nei džiugiai ir bus įsimenamas visiems. Norėdami turėti madingą ir jaudinantį makiažą, naudokite žibančius akių šešėlius arba papildykite savo gatavą makiažą porą didelių blizgučių akių kampuose ant apatinio ir viršutinio vokų, taip pat virš viršutinės lūpos.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s