Amžinos meilės žemė

Jūsų vestuvių diena yra viena iš tų ypatingų akimirkų jūsų gyvenime, kurią visada branginsite. Tai turėtų būti romantiška. Tai turėtų būti stebuklinga. Tai turėtų sukurti prisiminimus, kurie visada bus vertingi. „Amžinos meilės žemė“ yra vestuvių vieta ant panoraminės kalvos, iš kurios atsiveria stebuklingas vaizdas į jūrą. Rajono flora ir fauna yra kvapą gniaužianti, svaiginantis laukinių gėlių ir alyvmedžių giraitės bei laukinių migdolų mišinys. Galite mėgautis ramiu kraštovaizdžiu, atsiveriančiu į nuostabų vaizdą į žavingą Pomos žvejybos uostą ant mėlynos Viduržemio jūros kranto.

Vieta yra privačioje valdoje ir kiekvienas gali jaustis patogiai toli nuo judrių turistų zonų ir „asmenukių“ gerbėjų su vestuvių vakarėliais. Niekas netrukdys, tik gamtos garsai, leidžiantys pasiekti visišką sielos, kūno ir sielos ramybę. Atskirta nuo miesto triukšmo ir atostogų kurortų, padės pajusti ypatingą „unikalaus“ renginio atmosferą. Didžiulis vietos plotas gali būti suskirstytas į zonas, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Ši vieta yra senovinėje, unikalioje ir ypatingoje Kipro vietoje, kur archeologai rado šventosios šeimos laimės ir klestėjimo deivės statulą. Viena iš pirmųjų žmonių gyvenviečių saloje buvo pastatyta šalia modernaus Pomos kaimo. Tuo metu žmonės gyveno meilėje ir laimėje. Taigi stipri teigiama pačios vietos energija ir „Pomos stabas“ padeda mums kasdieniame gyvenime kurti prasmingus santykius. Pomos stabas buvo ne tik stabas, bet ir dviejų būtybių vyrų ir moterų susijungimo simbolis, būdas priimti erdvės srauto energiją, plaukiančią į amžinybę.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s