Vestuvinių suknelių tendencijos 2022

2022 -ųjų vestuvių sezonas artėja ir kitais metais bus pakeistos tradicinės vestuvinių suknelių tendencijos. Pamatysime daug alternatyvų, tokių kaip trumpos suknelės, kombinezonai ir raštai! Mes norime pristatyti savo mėgstamiausias naujas tendencijas, kurios, mūsų manymu, bus pagrindiniai hitai 2022 m.

Dviejų dalių suknelės

Dviejų dalių suknelių populiarumas auga, nes dizaineriai suprato, kad galima sėkmingai pasipuošti dviejų dalių suknele ir atrodyti įspūdingai ir gražiai vestuvių dieną. Štai keletas mūsų mėgstamiausių dviejų dalių suknelių! Galite susikurti savo individualų nuotakos stilių maišydamos ir derindamos stilingas skirtingas medžiagas ar faktūras.

Kažkas mėlyna

Kartu su visomis netradicinėmis vestuvinėmis suknelėmis, kurios bus populiarios 2022 m., mums patinka suknelės su mėlynos spalvos akcentais! Simbolinė mėlynos spalvos reikšmė vestuvėms, sukūrusi kažkas mėlyną tradiciją, yra ta, kad mėlyna simbolizuoja stabilumą, saugumą ir ištikimybę visą gyvenimą. Kas nenori to gero savo ypatingai dienai?!

Trumpos suknelės

Mes žinome, kad su beprotiškais metais, kuriuos mes visi patyrėme, nesvarbu, ar atidėjote savo didžiąją dieną, ar tiesiog norite susituokti vienu du, ar tiesiog planuojate turėti minimalią ceremoniją , trumpos ir alternatyvios nuotakos suknelės bus populiarus nuotakų pasirinkimas 2022 m. Štai keletas mūsų mėgstamiausių!

Aukšti skeltukai

Skeltukas yra labai seksuali detalė padedanti pademonstruoti kojas. Tai yra tobula 2022 metų vestuvinių suknelių tendencija jums, jei norite parodyti šiek tiek odos savo ypatingą dieną. Jei esate šiuolaikinė nuotaka, ieškanti madingos detalės, vestuvinė suknelė su aukštu skeltuku jums puikiai tiks. Tai taip pat yra geriausia vestuvių lauke ar paplūdimio vestuvinių suknelių tendencija.

Suknelės atvirais pečiais

Daugelis vestuvių dizainerių kuria sukneles atvirais pečiais, kad neatsiliktų nuo visų mados tendencijų. Jūsų vestuvių diena yra puiki diena parodyti savo romantišką pusę, o rankovės nuo peties- romantika. Universali iškirptė tinka bet kokiam siluetui – nuo undinės iki princesės stiliaus suknelės.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s