Nuotakų makiažo tendencijos 2023 metams

Vestuvių dieną reikia atsižvelgti į daugybę dalykų: suknelę, aksesuarus, batus, dekoracijas, šukuosenas ir makiažą! 2023 m. kūrybiškas dizainas ir rizikingos spalvos tapo netikėtomis tendencijomis, viskas, kas prašmatnu ir ekstravagantiška, bus stilinga – nuo neoninių spalvų iki 3D efektų, nepaliekant gaivios odos ir veido papuošimų. Pažiūrėkime!

Taigi, norėdami būti tikri, kad sužibėsite ypatingiausią savo gyvenimo dieną ir kad atrodysite stilingai, surašėme visas 2023 m. vestuvių makiažo tendencijas.

Dūminių akių makiažas vakarinėms vestuvėms
Šį makiažą sudaro spalvų derinys, dengiantis viršutinį ir apatinį vokus, derinamas su kitomis spalvomis, kurios bus populiarios tarp kitų metų nuotakų, visų pirma garsesniais tonais. Tai stulbinantis efektas bet kokiai išvaizdai, kuri taip pat suteikia makiažui gilumo. Įsivaizduokite tai kartu su ilgomis blakstienomis!

Vyšninės, rudos ir rožinės lūpos
Kitas variantas, kuris triumfuos lūpų spalvose, bus vyšniniai tonai. 2023 metais drąsesnės nuotakos gali ryškinti lūpas šiais skambiais tonais, kurie suteiks įmantrumo.Triukas yra naudoti kreminę formulę su aksomo efektu.

Ryškūs, holografiniai ir metaliniai akių šešėliai
Didžiulė šių metų tendencija bus nauji akių šešėliai. Blizgučiai ir metalas pagyvina jūsų išvaizdą. Tai puikus būdas pridėti spalvų!Sidabras, bronza, varis ir bet kokia spalva, kuri šviečia, tepama kaip ir bet kurie kiti akių šešėliai, bet ekstravagantiškai. Kartu su švytėjimo suteikiančios priemonėmis ant skruostų tai bus geriausias derinys.

Perlai, kristalai ir brangakmeniai
Fantastinis makiažas yra labai populiarus, o būtent podiumų dėka vestuvinio makiažo įvaizdyje atsirado tokių aksesuarų kaip perlai, kristalai ar brangakmeniai. Tai perliniai arba deimantiniai skaidrūs lipdukai, imituojantys blizgesį. Labai paprastas būdas pasiekti fantastišką makiažą svarbiausią gyvenimo dieną.

Stiklinės odos efektas
2023 m. vestuvinio makiažo tendencijos pakrypo link natūralios išvaizdos, ypač atsižvelgiant į odos padengimą, su virusinėmis tendencijomis, tokiomis kaip delfinų oda (švytinti ir spindinti) arba stiklo oda (kristalinė oda), todėl daugelis makiažo meistrų lažybų dėl artėjančių vestuvių išvaizdą. Ir taip, galime patvirtinti, kad tai geriausias pasirinkimas norint pasiekti itin natūralios odos efektą. Kitais metais nuotakų oda bus švytinti, natūrali, spindinti ir sveika, su daug subtilesniais kontūrais.

Spalvotas akių kontūras
Ar manėte, kad niekas negali pralenkti juodo akių pieštuko? Na, jūs klystate. Nes atkeliavo spalvotas akių kontūro pieštukas ir jis jau labiau populiarėja nei juodas akių pieštukas. Nesvarbu, ar su juo piešiama ant viršutinių blakstienų, pastorinama centrinė akies dalis, meniškesnis dizainas su skirtingais aspektais, spalvų taškais, apačia pabrėžiama pieštuku ar ant vandens linijos.

Blizgios lūpos dienos vestuvėms
Kas geriau suteikia blizgesio nei blizgios lūpos? Šią tendenciją jau galėjome pastebėti praėjusiais vestuvių sezonais, tačiau 2023 metais nuotakos lūpoms bus labiausiai drėkinamos ir blizgios. Pagal šitą tendenciją visada galite pridėti spalvos su blizgesiu koralų, purpurinės arba pastelinės rožinės spalvos lūpų dažais.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s